Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti felvételin kizáró...

Rendészeti felvételin kizáró ok a pollenallergia?

Figyelt kérdés
Vagyis ezt írják, de én már kinőttem az allergiát, nem szedek gyógyszert, nem járok vele orvoshoz. Ilyenkor is kizáró ok??
2013. jan. 17. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó tanács: Keresőbe beírod -> allergia, rendőrség


És láss csodát!


Hadd ne írjuk le 100-adszor...

2013. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az emberek 70%-a szerintem allergiás valamire. Sokan nem is tudják. Nem hiszem, hogy kizáró ok lenne.

Főleg nem hiszem, hogy egy rendészeti felvételin allergia tesztet fognak csinálni...

2013. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A honlapon azt írják, kizáró ok!! De hallottam ellenkezőt is!!!

Mi a problémád azzal, hogy rendeltetésszerűen használom az oldalt, és kérdezek arról, amit nem tudok???

2013. jan. 18. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom.


És neked mi bajod azzal, hogy bevezetlek egy olyan funkció rejtelmeibe, amivel több információt kaphatsz a kérdésedre? Átlag 3 naponta megkérdezik ezt.


Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy ha az ingerküszöböd ilyen alacsony (nem beszélve a kreatív problémamegoldásról), messze nem az allergia tesz alkalmatlanná a szakmára...

2013. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves előttem szóló.Rendőrként úgy vélem, hogy akinek az idegzeteivel gond van, az nem a kedves kérdező.

Egyébként nem hallottam még ilyenről hogy aki pollenallergiás az nem jelentkezhet.Ha viszont kinőtted, akkor igazán nincs értelme a kérdésednek.Tehát nem kizáró ok.

2013. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Papíron kizáró ok, viszont nem ellenőrzik. Tehát gyakorlatilag ennek a vizsgálata "bemondás" alapján történik.
2013. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!