Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes azzal foglalkoznom,...

Érdemes azzal foglalkoznom, hogy valaki feltöltötte az autómat az internetre úgy, hogy kitakarta a rendszámot?

Figyelt kérdés

Egy abszolút semmi extra autóm van és a minap észrevettem,hogy fent van az interneten.Az egyedi üléshuzatokról és a belső tükrön lévő dísz alapján győződtem meg arról,hogy ez az én kocsim.A rendszáma ki van takarva, viszont teljesen körbefotózták, elölről,hátulról,oldalról.

Kicsit meglepődtem, mert 100% gyári autó, mert ha valami Ferrarim lenne azt mondom,hogy jó, de egy gyári autóról amiből 5 millió van forgalomban kinek kellenek képek?!



2013. febr. 8. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért nem foglalkoznék vele,mert ha nincs rajta a rendszám tisztán láthatóan,akkor a rendőrség olyan nyomok alapján nem fogja elfogadni a feljelentést, hogy az üléshuzat meg a belső tükrön lógó dísz milyen...

S ha el is fogadná, miért tennél feljelentést? Illetve mondjuk jó lenne tudni, hogy milyen céllal töltötte fel.Árulja az autódat az illető a nevedben? Vagy milyen oldalra?

2013. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy képmegosztó oldalon van fent, nem árulja.Viszont most néztem és több gyári autó is hasonló képen fel van töltve, mindegyikhez van típus írva.
2013. febr. 8. 17:08
 3/8 Syrakusa ***** válasza:
77%

Max ha meg akarod nevettetni a rendőröket.

Ha ki van takarva a rendszámod semmilyen jogszabályba nem ütközik,hogy lefényképezze az autót és megossza a képet!

2013. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
75%

Származik ebből valami bizonyítható károd? Ha igen, akkor tudsz kezdeni valamit a dologgal.

Egyébként azt sem értem, hogy miért zavar, ha egyszer te is csak apró jelekből ismertél rá a saját kocsidra.

2013. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar,csak meglepődtem.
2013. febr. 8. 17:36
 6/8 kovpet ***** válasza:
Inkább örülj neki. Biztos szép az autód, ha annak a képét tette fel a többi kocsi közé. :)
2013. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Parkolási szégyenfal?::)
2013. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy matricát, és máris nem olyan, mint a képen. Lehet, hogy a maffiának egy jelzés. Hadd keressék.
2013. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!