Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyenek mit képzelnek...

Az ilyenek mit képzelnek magukról? Vagy egyáltalán mit akarhattak?

Figyelt kérdés

A pályaudvaron várakoztam,nem messze tőlem két rendőr posztolt és nézelődtek,beszélgettek egymással.


Aztán jött egy 4 fős cigány banda, nem az a "most jöttem a diplomaosztóról" típus.

Mikor a rendőrök mellett elhaladtak, az egyik a rendőrök háta mögött bemutatott nekik, majd ugyan ez az ember oda állt a rendőr elé és kezet nyújtott neki.

A rendőr összeráncolt homlokkal, gúnyos és egyszerre meglepődött tekintettel diszkréten tett egy kis lépést hátra majd idézem "Nem gondolja komolyan,hogy magával kezet rázok?!" ...erre a cigány a másik rendőrnek nyújtott kezet,az hátratette a kezét majd a fejét oldalra billentve annyit mondott hogy "Tűnés".

Erre a cigány elégedetlenül széttárta a karját majd nevetgélve a társai után ment akik fulladoztak a nevetéstől pár méterrel odébb.

Mondjuk én nem tudom ennek mi értelme volt, nem is tartom viccesnek, hacsak azt nem,hogy lejáratta magát, de akkor is, mit képzelt,hogy majd a rendőrök kezet fognak vele és még talán egy kávéra is meghívják?Vagy mit hisz az ilyen?



2013. febr. 15. 20:32
 1/4 tetro ***** válasza:
isten hozott a valóságban, ahol vannak hülyék...
2013. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Hivatalokban, iskolákban is előfordul gyakran ilyesmi.Minden tekintélyt szeretnének megtörni,mert az anarchiát tartják maguknak megfelelőnek,akkor lenne szabad rablás.
2013. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha gyenge a jog ez a következménye. Szerinted mit kapott volna érte ha a rendőr ha látja a beintést és feljelenti? Semmit. Nem hallottam még olyat, hogy ezért valakit is megbüntettek volna úgy becsületesen.

Ha megtámadják a rendőrt még azt is próbálja "elhallgatni" a rendőrség, mert ez egy igen rossz statisztika volna. Millió+1 esetben támadnak rá az intézkedő rendőrre, de csak a legkirívóbb esetek jutnak el a médiába. A többiből ügy sem lesz, lebeszéli a rendőrt a főnöke erről, pedig hivatalból üldözendő lenne. Rábeszélik, hogy nyugodjon bele abba, hogy meg akarták verni. Persze ez azon esetekre igaz, ahol a rendőrnek nem lett baja. De ennyi erővel még próbálkozhat is büntetlenül.

Nem csak a jog nem védi a rendőröket a cigányokkal szemben, hanem a rendőrség sem a saját embereit.

Akkor mit várnak az emberek, hogy a rendőrök majd meg tudják őket védeni. Bármennyire is akarják és van bennük ambíció nem tudják!

2013. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha meg nyakon lenne csapva mehetne a levesbe a rendőr!!! Másnap nem kellene bejönnie sajnos...
2013. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!