Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon létezik-e...

Magyarországon létezik-e állatrendőrség? Ha igen, hol és hogyan dolgoznak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 21:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
31%

Mire gondolsz:

- állatok dolgoznak rendőrként, ilyen van (mielőtt félreérted - jogosan? - pl. rendőrkutya)

- emberek dolgoznak az állatokért... ilyen is, csak nem rendőrnek hívják

2008. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam,mint ami az animal planeten megy./animal cops/

Tulajdonképpen,azt csinálják hogy leellenőrzik az állattartókat,hogy rendesen gondozzák állataikat,ha nem először figyelmeztetést hagynak a tulajnak, vagy elkobozzák állataikat és biró elé mehet az ügy.

2008. jún. 12. 22:06
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen. Kb. még 200 év.
2008. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
van valamilyen állatügyi hatóság/felügyelet, a pontos nevét sajna nem tudom.-))
2008. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon ehhez még el kell telnie jópár(száz) évnek... :( pedig mekkora szükség lenne rá!!!! De mit várun egy olyan országban, ahol bármilyen állatkínzó megússza egy ejnye-bejnyével?!?! Max egy felfüggesztettel. :( Engem az érdekelne, hogy mégis mit lehet tenni, ha tudok állatkínzásról? Lépjek fel én ellene, hogy ne derüljön ki a személyem, vagy mi??? Szerintetek?? (lehet csinálok inkább ennek egy új kérdést, bocs, nem akartam belerondítani a tiédbe)
2008. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem, sajnos nálunk ilyen nincs. Minden baromságot átveszünk az amcsiktól, de az értelmes dolgokat úgy látszik nem. Mondjuk ismerve a magyar állattartási "kultúrát" valószínűleg támogatottsága se lenne akkora mint az USA-ban.
2008. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Állatvédő rendőrség nincs, de vannak hivatalos állatvédő szervek. Ezekhez kell fordulnod. Nyisd ki a telefonkönyvet - én is megtettem -, legalább egyet biztosan találni fogsz.
2008. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha állatkínzásról szereztél tudomást, bármelyik rendőrkapitányságon/ rendőrösön megteheted a feljelentésedet.
2008. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én is szoktam nézni, és imádom, és utána is jártam, hogy Mo-n van-e. De sajnos nincs :(

Annyit találtam, hogy van egy szervezet, akik létre szeretnék hozni a Mo-i állatrendőrséget...De ez kudarcba fulladt, legalábbis azóta semmit nem találni/hallani róluk, mert rengeteg tőke, rengeteg önkéntes, és nagyon sok beleegyezés kellett vna hozzá. Hogy ezek közül melyik volt az, ami megakadályozta a létrehozását, azt nem tudom. Mindenesetre nagyon jó lenne ha sikerülne.

2008. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a legjobb élményetek az életben?
2009. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!