Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök is szoktak félrelép...

A rendőrök is szoktak félrelépni, úgyértem elköveni ezt -azt, vagy ők nem követnek el semmi rosszat és teljesen tiszták?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ők is emberek, tehát szoktak.
2013. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Hajajj'
2013. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Persze,hogy szoktak!

Nem is régen volt,hogy bevittek egy fiút lopás miatt a rendőrségre és két rendőr úgy megverte,hogy végül belehalt a sérülésekbe és orvos állapította meg,hogy a verés miatt halt meg,tehát a két rendőr halált okozó testi sértés miatt már űl a sitten (előzetesben)amit megérdemelnek,nagyon remélem,hogy nem is jönnek ki onnan vagy 15 évig,hát jó szórakozást nekik.


Úgyhogy a sok naív embernek nem szabad hinni,hogy a rendőrök becsületesek,mert nem igaz.


Ha van valaki aki rendőr vagy rendőrszerető akkor árulja már el,hogy miért kell összeverni egy embert vallatás közben,hogy belehal,mondjuk csak egy tolvajt?

2013. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
99% velejéig korrupt,és még gyáva is.
2013. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Biztosan ők is sok mindent elkövetnek. De annyira komoly dolgokat nem, mint az átlag ember!!! De biztos ők is elfelejtik néha bekötni a biztonsági övet
2013. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha van valaki aki rendőr vagy rendőrszerető akkor árulja már el,hogy miért kell összeverni egy embert vallatás közben,hogy belehal,mondjuk csak egy tolvajt?"


Ennek az erőszakos megoldásnak szerintem nem sok rendőr híve. Régen ez volt a divat a régi rendszerben. A rendőrök már le**arják az embereket. Nem érdekük a bűnözők elkapása, főleg nem a megverése,habár amilyen módon kezelik az emberek a rendőröket meg is értem.


A törvények gyengék, a tolvaj ugyanúgy lopni fog hiába kapják el, mert a bíróság semmit nem ad nekik.

2013. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

"még gyáva is."


Az átlag ember az igazán gyáva...


Aki meg rendőr mer lenni a mai világban az a bátor és hülye is egyben - kit érdekel más baja oldja meg maga:-) -......

2013. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amit a 3. válaszoló írt ez az.

[link]

2013. máj. 30. 16:47
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez tényleg döbbenetes,jó halyen van az a két rendőr,én nem börtönt adnék nekik,hanem azt tenném velük amit ők tettek a gyanusítottal.

Egy láncfűrész lopásért halálra kell verni valakit? A gyerek majd megkapta volna a bírótol az ítéletet,nem a két gyilkos rendőrnek a feladata elintézni halálos veréssel a dolgot.

Hát jó helyen van az a két rendőr.

2013. máj. 30. 16:51
 10/13 sni ***** válasza:
51%
én is remélem, hogy ugyanazt kapják ezért, mint bárki más: max 3 év 5 évre felfüggesztve!
2013. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!