Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogossan tesz ki a rendőr a...

Jogossan tesz ki a rendőr a saját lakásából ha albérletben vagyok nála és kiderül h eljárás folyik ellenem?

Figyelt kérdés
Mindent fizetek nincs elmaradásom fél éve lakok családommal egy rendőr házaspárnál albérletben ők is ,én is, megvagyunk elégedve egymással.Tavaj november óta folyik eljárás az ügyemben ami egy internetes csalással kapcsolatos ahol elvileg én is áldozat vagyok,de mégis ellenem is folyik az eljárás.Az idén március óta lakunk ennél a házaspárnál.Áprilisban elkérte az egész család felnőteinek személyi adatait.Tegnap megjelen nálunk és közölte az uriember h nagyon sajnálja de 30 napunk van elhagyni a lakást mivel neki a fővárosba lett munkahelye ,és ott megkövetelik h ilyen emberekkel ne legyen kapcsiolata.Nem azért küld el mert elmaradás nemfizetés vagy szerződés szegésem van hanem mert eljásrás folyik ellenem ez tényleg jogos ?Nem vagyok roma de úgyérzem magamat mint egy megkövezett ember.Ps2-tőket kelett árulnom a neten mint bedolgozó a foglalkoztatóm lelépett az utalt pénzekkel én csak postáztam levelezést folytattam és az én számlámra jöttek a károsultak pénzei én egy forintot nem csokiztam el mégis ellenem is folyik eljárás mert ha nem is akarattal de átvertem embereket .Engem is átvert aki felvette a pénzeket és nem hozott nekem játékgépet és nem továbbíthattam az ügyfeleknek.Ezért van eljárás ellenem de még nem büntettek meg semmivel .Kérdésem jogos ez az albérletből eltávolítás .Mert olyan érzésem van mint akinek súrolják a személyi jogait köszönöm a válaszokat
2013. aug. 10. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha rendőr a főbérlőd, akkor jogos. Nekik nem lehet semmilyen kapcsolatuk olyan emberrel, aki ellen eljárás folyik.
2013. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Lényegtelen, hogy jogos vagy sem. Bármelyik fél bármikor felbonthatja a szerződést, indoklás nélkül is, 30 napos felmondási idővel.
2013. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem az a lényeg, hogy jogos-e, hanem hogy ne miattad szereljék már le azt a szerencsétlent. Pakolj össze és költözz el. Neki is szüksége van a megélhetésére.
2013. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
van annyi albérlet mint a fene
2013. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sni ***** válasza:
100%
ez egy teljesen normális 30 napos felmondási idő! Akkor lenne jogtalan, ha azonnal kellene menned!
2013. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

".Áprilisban elkérte az egész család felnőteinek személyi adatait"


Viszont ez nem hinném, hogy jogos.

2013. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos. Igazából indokolni se kell, miért szünteti meg. Ezt meg hogy


"Ps2-tőket kelett árulnom a neten" nehezen fogod megmagyarázni. Kicsit olyan mintha símaszkban kellett volna elhoznod a főnök bankbetétét, és most te vagy az áldozat. Senki se veszi be.

2013. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én csak bedolgozó voltam egy emberkénél eleinte hozzta a gépeket utánna elvitte a maradék pénzt és így nekem kelett a saját pénzemből visszautalgatni a károsultaknak az összeget.eleinte bírtam 5-6 embernek visszautaltam a többi feljelentett hát ez van köszönöm a válaszokat
2013. aug. 10. 11:35
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és igen sok albi van de szinte iskola kezdés előtt jobbára diákoknak hírdetik meg az albérletet.én sem szeretnék kicseszni a rendőrrel hiszen rendes volt végig
2013. aug. 10. 11:36
 10/12 ZETAS ***** válasza:
Rendőr, mint főbérlő. Na ez is olyan ritka, mint a Kojak haja.
2013. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!