Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lakásmaffia ellen lehet tenni...

Lakásmaffia ellen lehet tenni bármit is?

Figyelt kérdés

Idősödő édesanyámat környékezték be, mentálisan gyenge, manipulálható, felhergelték ellenünk (család ellen) sőt, fel is jelentett minket amiért a barátai tanácsára felgyülemlett tartozásai kifizetését nem tudtuk megvalósítani. Két személyt ki is jelentettek a lakásból.


Látásból ismerem a személyeket, de nem hiszem, hogy egy rendőrségi ügy bármit is elintézne. Volt alkalmam agyon is csapni őket, de helyettük csak a falat repesztettem be "ijesztésképp" egy ideig nem láttam őket. Amatőr csapat lehet de internetes kutatás alapján rendkívül összetettek jó ismerettséggel, 15-20 ember ellen harcolni nem lehet.


Én jelenleg elköltöztem onnan, de kíváncsian várom a fejleményeket, a rokont megközelíteni nem lehet, sőt, már könyökből rendőrt hív, ha megjelenek az ingatlannál. Nem nyitja ki az ajtót, nem veszi fel a telefont. Se kép, se hang.


Kb 8 milliót érhet a lakás, ez nem egy élet vagyona...

Az ingatlan tulajdonjogának a fele elvileg apámon van, de alá lehet hamisítani a nevét, apám egyébként évek óta nem volt ott, nem is beszél anyámmal.


Lehet, hogy paranoia az egész a csapat meg csak próbálkozik, de még nem ért célba, aggódjak, ne aggódjak?


A rendőrségben meg sajnálom, de nem hiszek. Valahányszor olyan ügy volt, ahol középen állt a mérleg nyelve köztem és egy multi között, mindig engem büntettek. Pl volt, hogy buli után jöttem haza, és lilára vertek a bkv ellenőrök, aztán megindult egy komoly eljárás ellenem, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt.


Volt, hogy elloptak bicikliket, feljelentést tettünk és visszadobták, hogy ez alapján nem tudnak eljárást indítani.


2014. márc. 24. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
nézd, ezek a jól szervezett körök nyilván szépen be vannak épülve a rendőrségbe is, különben nem lennének olyan bátrak. az ég világon semmire se jutnál sajnos jogi úton, ahogy szokták mondani, pár ukrán "humán ügyintéző" alkalmazása javasolt. máshogy nem fognak eltűnni.
2014. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

bemész a brfk központjába,vagy a helyi megyei kapitányságra ott a gazdaságvédelmi osztálynak van ilyen alosztálya, ami gazdasági bűncselekmények felderítésével foglalkozik, és ott szépen ezt elmondod, amit ide írtál.

hidd el, ezen az oldalon fele annyit sem fognak tudni segíteni, mint egy olyan ember, aki ezzel tölti a munkaidejét.

2014. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, tudnom kéne hol laknak. Sajna nem egyértelmű, fb profil, név megvan, de lakcím nincs, nincs erre valami nyilvántartás? Nincs pénzem magánnyomozóra.
2014. márc. 24. 14:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi második de azok után, hogy patakzott belőlem a vér és én ültem az előállítóban nem hiszek a semmiféle védelmi osztályban. Maradok az ukránoknál!
2014. márc. 24. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

elhiszem. sztem pár kopasznyakú ezt is kideríti neked 1 nap alatt. hivatalos utakra terelni nem biztos h annyira jó ötlet, mert aztán esetleg pont annak teregeted ki a kártyáidat, akinek nem kéne .... ugye érted.

De ha van polgármesteri hivatali ismerősöd esetleg, az lenne a legjobb, mert náluk egy katasztrófa a nyilvántartás, nyom nélkül lehet kutakodni bárki után (NAV és egyebek már bonyolultabb). úgyh még azt tudnám javasolni, h onnan keress egy összeköttetést.

2014. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Írj a kuruc.info-nak. Ha lehet képekkel, elérhetőségekkel, facebook adatlapokkal stb. Egykettőre címlapon lesznek, és legalább másokat nem tudnak majd átvágni.


Kevésbé radikálisabb, más megközelítés lehet megkörnyékezni Morvai Krisztinát. Lehet neki emailt írni, és elvileg el is olvassa, és szíve ügy az idősek és nők védelme. Szerintem segítene ő is.

2014. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás, hogy a te nevedre iratjátok az ingatlant, anyukád hasznonélvezetével. Onnan, hogy ő nem tulajdonos, nem tudnak mit kezdeni vele, hiszen nem adhatja el.

A lakás megőrzése érdekében még édesapáddal is le kellene ülnötök megbeszélni a helyzetet, hármasban is.

2014. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez profi lakásmaffia, akkor nagy a gáz. Ugyanis azok mindent hitelesen csinálnak, igazi földhivatali ügyintézőkkel, igazi ügyvédekkel dolgoznak, minden papír igazi, hiteles. És sajnos a rendőrség gyakorlottan altat 1-1 ilyen ügyet. Még nem voltam érintett, egy időben ezt-azt összeolvasgattam a témáról.
2014. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!