Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen lépéseket kell megtenne...

Xyrot kérdése:

Milyen lépéseket kell megtennem, hogy rendőr lehessek?

Figyelt kérdés

Milyen lépéseket kell megtennem, hogy rendőr lehessek?

Nos, azt szeretném megtudni, hogy pontosan mit/miket kell tegyek, hogy rendőr lehessek ha jelenleg középiskolás vagyok? Kérlek részletesen írjátok le, azt, hogy mennyire éri meg, vagy nem azt majd eldöntöm! Előre is köszönöm!



2014. júl. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Főiskolára kell menni, és el is kell végezni.
2014. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami még lényeges és elfelejtettem hozzátenni, hogy Romániában élek..Erdélyben..magyar létemre van esélyem bekerülni?
2014. júl. 8. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne Magyarországra jönni érettségizni, akkor csak egyszerűen jelentkezned kellene a főiskolára. A nemmagyar érettaségi nem tudom milyen súllyal szerepel itt, de felteszem, hogy úgy is lehet jelentkezni.
2014. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt hetente kétszer megkérdezik. Érettségi után rendörszakközép ami két éves suli, vagy ha jól tanulsz akkor rendőrtiszti fősuli, ami négy vagy öt éves. Addig is kezdj el sportolni, felvételin van sportfelmérés. Eszedbe ne jusson például füvezni, mert ha belekeveredsz egy ilyen ügybe, búcsút inthetsz a pályának. Futni, fekvőzni tudsz akkor is ha nincs pénzed fizetős sportra.
2014. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm! Jelenleg is sportolok, igaz nemrég fogtam neki de 2 éve járok edzőterembe (nem nézelődni :), néhány hónapja pedig krav maga-ra is járok..a futásnak amint lehet nekifogok, régóta tervezem de egy régebbi térdsérülés nem engedte..lassan helyrejön és az is menni fog!

A fűvezéssel nem lesz gond..a legkárosabb dolog amit valaha fogyasztottam talán a "kóla" :)

Esetleg még valami tudnivaló?

2014. júl. 9. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] :)
2014. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne feledd, a rendőrtisztin nincsen ponthatár ! :D
2014. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!