Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri rendőrnek lenni?

Megéri rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés

A fizetés,a magánélet,a papírmunka,az akciók?

Nagyon szeretnék rendőr lenni,extrém dolgokat átélni

Csak azt nem tudom mennyi lenne a szabadidő.Még ha éjjel 3-kor hívnának,az se rémítene el.Nagyon szeretnék bizonyítani

Jó fizikai képességgel bírok

Tökéletesen megy a magyar,a törin még tudok javítani,de abból is 10-es vagyok.

Tudok úszni,a látásom 70 és 80

Nagyon sokat olvasom itt hogy a rendőrök mind szemetek,pedig nem mind.Szeretném bebizonyítani hogy ez nem így van.

Csak azt nem tudom hogy megéri-e

13/L


2014. nov. 28. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem éri meg.Meg vannak ők is alázva, muszáj a ge*i korrupt feletteseik minden parancsát követniük mert ha nem akkor viszlát.

Még fiatal vagy, sok minden változni fog ebben a korban, de rendőr ne legyél.Csak rabszolga leszel, ha meg bizonyos rétegek ellen intézkedni merészelsz akkor még téged hurcolnak meg rasszizmusért.Ha nem intézkedsz, akkor meg meg fognak utálni.

2014. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már hogy érné meg?
2014. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Még ha éjjel 3-kor hívnának,az se rémítene el."


Akkor mégis inkább virágkötőnek szeretnél menni, csak még nem tudod.

2014. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom minden melóban van főnök,aki parancsol neked
2014. nov. 28. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki benne van és abban marad megéri. Kevés a rendőr, de aki csinálja valamiért jó neki.

200 körül kezdődik egy nyomozó fizuja. A közéletben hol keresel ennyit irodán úgy, hogy meg van az összes tv-es pihenőd, 1 percet is elszámolnak túlórának stb.

2014. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A közéletben hol keresel ennyit irodán"


Soroljam? :D Bár én "csak" 190-et keresek de nem bántam meg, hogy nem lettem rendőr pedig akartam. Qrva jó az életem így ahogy van.

2014. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!