Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek szólhatok a...

Szerintetek szólhatok a rendőrségnek ha tudomásom van róla, hogy a szomszéd egy 22,5 kilós gázpalackot tart a pincében?

Figyelt kérdés
A nyomás különbség miatt komoly esély van rá, hogy felrobbanhat... De nem lehet normálisan beszélni a szomszéddal, mert nem ért a szóból. Nagyon félünk. :/ Azt mondja, hogy a garázsban a meleg miatt nem meri tartani, de ez sem megoldás, hogy leviszi a pincébe. Még ott nagyobb az esély rá, hogy felrobban.
2015. júl. 24. 11:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kár, hogy elhangzott a végszó, a beírások jól szórakoztattak. Kora délután kifogtam magam előtt egy gázpalackokat szállító pótkocsis teherautót, a szembejövő forgalom miatt sokáig nem bírtam leelőzni. Eszembe nem jutott a tűző napon, hogy a szállítmány esetleg felrobbanhat. De a sofőrnek se juthatott eszébe, mert vígan poroszkált 75 km/h sebességgel.
2015. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Fúú akkor most szaladj gyorsan kérdező és verd ki rá, hogy mekkora király vagy.

Bár én sokba le merném fogadni, hogy holnapra szépen visszakerül az eredeti helyére.

2015. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Na? Milyen villámgyors, derék a rendörségünk? 11:55-kor kérdezed, hogy szolhatsz-e a rendörségnek?

" A rendőr viszont nehezményezte, hogy ezért ki lettek jönniük...... Na mind 1 lényeg a lényeg, hogy meg lett oldva a probléma.


# 20/22 Időpont ma 13:45"

2015. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Egyébként hamar itt voltak a rendőrök, csak nem írtam rögtön. :D
2015. júl. 24. 21:49
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
Felelmetesen hulyek el vagyunk korbe veve remelem nem ebben az utcaban laksz te sem.
2015. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még mindig a nyomáskülönbségtől tartanál, akkor elmondanám, hogy a pincében nagyobb a légnyomás, mint a földszinten vagy feljebb.

Hány éves vagy amúgy?

2015. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!