Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Idén májusba sajnos bele keveredtem egy balhéba. 2sértett is van, mind 2személy könnyű testi sértést szenvedett és én is. Ők állítják, hogy én kezdtem és van 5tanú ellenem, illetve nekem is van 3tanúm akik ellenük vallanak. A gond, hogy utólag ez a 2srác bevitt magukkal egy törött fogú gyereket, hogy régebben állítólag azt én vertem ki és ezzel is mutatják h én vagyok a hibás. Főleg h minden tanú és sértett barát, akik valójában nem is sértettek..jóval inkább magam érzem sértettnek. Szembesítés megtörtént, ott is megemlítettem, hogy a törött fogú srácot nem ismerem, sosem láttam/bántalmaztam. Ha netán bíróság elé kerül az ügy, akkor mire számíthatok?

2015. okt. 16. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ügyvéd kell és kijössz a szarból. Légy határozott. Ha tényleg nem te vagy a hibás, akkor nagy valószínűséggel megúszod. Biztos lesznek zavarba ejtő dolgok, de maradj határozott és nem fogsz meginogni.
2015. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kiállok az igazam mellett, ügyvédet pedig minél hamarabb szerezni fogok. Egyébként bűntetlen előéletű vagyok, sosem volt ilyen jellegű problémám az életbe..idén érettségiznék, szóval remélem ezeket figyelembe fogják venni.
2015. okt. 17. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!