Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálnak, ha valaki...

Mit csinálnak, ha valaki megszökik otthonról?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani/olvasni olyanról, hogy valaki eltűnt... Ilyenkor mit tesz a rendőrség? Gondolom nem tudja átkutatni az egész országot... Mennyi időnek kell eltelnie, hogy benne legyen a tévében/újságban? Mennyi idő után nyilvánítják eltűnt személynek? Minden infó jöhet. Köszönöm szépen.
2008. szept. 11. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ok,ez ràm jellemzö eset,tehàt sajàt tapasztalatomat osztom meg veled!

14 évesen kirakott a csalàd az utcàra(bàr lehet csak 1 orahosszàra akartak büntetni,de én elindultam a nagy vilàgba.

3 nap éhezés,szomjazàs,kimerültség mellett egy vasutàllomàson odajött hozzàm egy rendör,és azt kérdezte:mikor ohajtassz hazamenni?

Én ràvàlaszoltam hogy a következö vonattal,de a rendör tivàbb is àllt(akkor ennek örültem)Ma felelötlenségnek tartom hogy egy rendör egy 14 éves kislànyt csak ugy hagy tovàbb bujkàlni.........................

persze nem mentem haza...

még egy jo hétig csavarogtam,és végül az éhség ràvitt arra,hogy jelentkezzem,bàr nem a szüleimnél,hanem az iskolàmban,ahol intézeti elhelyezést kértem(tehàt kértem és nem bedugtak)

rendörség nem tett semmit,csak miutàn az iskolàm felkereste,és egy egyszerü adatot vettek fel.

szoval rendörség?????????HAHAHAHA LESE SZARNAK.MAX ha a miniszterelnök fia vagy,vagy haosnlo.AZOTA:

Nos bàr nagykoru vagyok,3 éve vagyok nyomtalanul eltünt,de senki sem keres.

Utànajàrtam,hogy eltünt személyként vagyok -e feltüntetve,de sajnos senkinek nem hiànyzom:(((((((((((

tudod ez függ attol,hogy a csalàdod mennyire kerestet,hogy a rendörség mennyire hajlando kutatni téged,meg persze ha nem vagy büntetett eöéletü,akkor meg még kevesebb z esély hogy keressenek,vagy ujsàgba tegyenek.

Ujsàgba tesznek,és keresnek,ha intézetböl szöksz el,ha büntetés alatt vagy,ha gyermkeidet hagyod hàtra....

de ha csak egyszerü ember vagy,mint én,hmmmmmmmmmmm

màr sokszor nekem esik rosszul hogy nem keres senki,bàr azota màr mondom:felnött lettem,és màsik orszàgba vagyok bejelentve,meg nem vagyok büntetett:)


Amugy még azt hozzàtenném,hogy abban az orszàgban ahol élek màr 24 ora elteltével benne van a hiradoba ha egy személy eltünt,mindegy hogy milyen idös(de a gyerekekre nagyobb figyelmet forditanak)igenis itt bevetnek rendörkutyàkat,helikoptereket,jàröröket,mindenütt plakàtok az eltünt fotojàval,és valamikor eredmény van màr 2 np mulva,de sajnos még mindig vannak olyan esetek hogy 15 év mulvva talàlnak emberi maradvànyokra,..............

Bàr tv és ujsàg is csak akkor jöhet szoba,ha a hozzàtartozok azt engedélyezik!!!!!!!!!

Nos sok függ attol hogy a rendörségi szolgàlat mennyire szorgalmas!!!!!!!!!!!!!!!

ha van még kérdésed irj

2008. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. szept. 11. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy tudom,hogy 48 óra elteltével lehet egyáltalán bejelenteni egy személy eltünését.
2008. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
HA KISKORU AKKOR 24 ORA ELTELTE ELÉG,HA FELNÖTT VAGY FIATAL KORU AKKOR MEGVÀRJÀK A 48 ORÀT,DE EZ ORSZÀGTOL FÜGG,VALAHOL 24 ORA UTÀN KORTOL FÜGGETLENÜL
2008. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha kiskorú akkor 24 óra elteltével ha nagykorú akkor 48 óra elteltével nyílvànitják eltünt személynek.
2016. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!