Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentett személyre rendőrt...

Feljelentett személyre rendőrt hívni, és kést találnak nála?

Figyelt kérdés

Magánindítványt tettem volt párom ellen kapcsolati erőszak ügyében( személyi szabadságsértés, lelkiterror, testi sértés, anyagi függés, fogvatartás, becsületsértés stb) magántulajdonom eladása és drog, szerencsejáték, késsel való megfélemlítések.

Kértem távoltartást de nem adták m3g ki. Folyton figyel. Tegnap idejött, nem akart az autommal beallni az udvarra es rendort hivtam. Kijottek, kés volt a zsebébe. Kértem hogy végezzenek drogtesztet is. Bevitték a kapitányságra? Ilyenkor mi történik? Mert autóval volt és miutan bejottem még ok kint voltam és csak azt lattam hogy elmennek mind harman.

Ilyenkor mi szokott tortenni?


2016. febr. 8. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Marmint a 2rendorauto es az ove. Egyebkent ez este 11ora utan tortent.
2016. febr. 8. 15:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kis ejnye-bejnye után kiengedik, és ott folytatja, ahol abbahagyta.
2016. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt nála tiltott dolog és a kés 8 cm-nél rövidebb volt SEMMIT nem tesznek vele.


Mellesleg 2-300000 forintért találsz profi szakembert,aki lebeszéli vele a távoltartást!

2016. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!