Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazoltatott a rendőr. Lehet...

Igazoltatott a rendőr. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Az utcán sétáltam este.Kértek személyit,de nem volt.Kérdezték a nevem,a korom,hol lakom meg hova járok suliba.

Meg miért sétlok ilyenkor.Egy kerítésen üló macskát simogattam,lehet azt hitték be akarok törni.

Nem kell attól félnem,hogy holnap bejönnek értem a suliba?18/F



2016. márc. 7. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmitől nem kell félned, nem fognak keresni.
2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
En nem aggodnek. Illetve en nem is aggodom, ez ugy pontos hogy a helyedben en nem aggodnek:)
2016. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szántóvető ***** válasza:
57%
inkább örülnöd kéne ha bilincsben vezetnek ki az osztályból,de balszerencsédre ez nem fog bekövetkezni.a macskát meg tudtad mutatni a csendőröknek vagy kereket oldott?
2016. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ők kérdezték,hogy ugye csak a macskát simogattam.
2016. márc. 7. 21:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka minden gyanús embert igazoltatnak a rendőrök, mert ha történik valami bűncselekmény a környéken akkor előveszik azokat az embereket akiket ott igazoltattak. Ha nemlesz semmilyen bűncselekmény akkor téged nemfognak beidézni vagy előállítani. Nyugott legyél ne parázz ez egy rutin eljárás rendőréknél. :)
2016. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Éjszaka be fognak törni a házadba és el fognak rabolni, majd egy szibériai átnevelőtáborba küldenek. Ne higyj senkinek, ezek mind fizetett besúgók akik félre akarnak vezetni!
2016. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már meg is csippeltek.
2016. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
A macska valószínűleg be fog perelni zaklatásért, állatkínzásért és kannibalizmusért.
2016. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
így a hullaházban könnyeben tudnak majd azonosítani
2016. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon izgalmas. Be sem vittek, nem jelentettek fel a személyi okmányod magadnál nem tartásáért, hát azt gondolom, ha este nem kellettél, nappal se fogsz.

Pedig milyen jó is lenne, ha rendőrként az lenne az ember dolga, hogy kikocsizzon az iskolába, és az este bemondott adatok szerint kezdjenek el keresni egy diákot az egész kócerájban, mert, minek is? ;)

2016. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!