Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem voltak bunkók a...

Miért nem voltak bunkók a rendőrök?

Figyelt kérdés
A vonatállomáson (vagy hogy hívják?) voltunk a nővéremmel, és szokatlanul sok rendőrt láttunk. Vagyis nem is az, hogy olyan sok volt, csak hát nem megszokott, hogy ott föl-alá járkálnak. És mikor mellénk értek, fintorogva megjegyeztem a nővéremnek, hogy ezek meg mit keresnek itt? És meghallották, de nem szóltak semmit, csak jó hosszan odanéztek. És mikor már a vonaton ültünk, följöttek, nem tudom mit kerestek igazából, de mikor odajöttek hozzánk, köszöntek, elnézést kértek a zavarásért, mondták, hogy ezért meg ezért jöttek, aztán megköszönték és továbbmentek. Bevallom nem erre számítottam, az előbbi kis "incidensünk" után, hanem arra, hogy majd kihasználják a helyzetüket és bunkózni kezdenek. Én legalábbis ezt tettem volna a helyükben, ha nekem szól be valaki. Hogyhogy ilyen normálisak voltak? Vagy csak nekem volt ez furcsa, és más is így viselkedett volna a rendőrök helyében?
2016. márc. 10. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendőr nem szükségszerűen bunkó, ebből kaptatok némi ízelítőt.
2016. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én legalábbis ezt tettem volna a helyükben, ha nekem szól be valaki."


Inkább vegyél róluk példát és viselkedj intelligens emberhez méltóan.

2016. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem voltatok egy súlycsoportban. Ezt ők rögtön látták. Két kis hülye csajjal nem akarták pazarolni az idejüket. Biztos volt jobb dolguk is.
2016. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra volnék kíváncsi, hogy miért kellett megjegyzést tenned. Bántottak? Nem. Hátráltattak? Nem. Akkor? Nem értem, hogy miért nem lehet intelligens es civilizált emberek módjára viselkedni másokkal.
2016. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igenigen,ha jól megcumiztatták volna a kis szádat az jobban tetszett volna,remélem legközelebb valami falusi sünt fogsz ki!
2016. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis nem is az, hogy olyan sok volt, csak hát nem megszokott, hogy ott föl-alá járkálnak"


Ha kihúznád az orrod a fészbúk seggéből és olvasnád a napisajtót, akkor tudnád, mi történik:

[link]

2016. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"fintorogva megjegyeztem a nővéremnek, hogy ezek meg mit keresnek itt?"


Áruld már el kérlek, ugyan mivel érdemelték ki - a puszta jelenlétükön kívül(?) - a fintorgást és a gúnyos megjegyzést?

2016. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én legalábbis ezt tettem volna a helyükben, ha nekem szól be valaki."


Ráadásul azért mert a munkádat végzed. Nyugi, lett volna olyan rendőr, aki nem hagyja szó nélkül, de olyan civil is aki nem szól be nekik. Tényleg mire volt ez jó?

2016. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Áruld már el kérlek, ugyan mivel érdemelték ki - a puszta jelenlétükön kívül(?) - a fintorgást és a gúnyos megjegyzést?"


Lehet, hogy a rend éber őrei a viselkedésükkel és a munkájukkal váltották ki ezt az éves során, nem ? Mert azért legyünk őszinték, egy (nem kis) részük tényleg egy buta köcsög.. Innen meg ugyanaz a szitu, mint a BMWsekkel. A szabálytalankodó BMW-st rögtön észre veszed, de a másik 17 szabályosan közlekedő fel sem tűnik.. :D

2016. márc. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hetente kiírsz egy ilyen kérdést! Ennyire viszket? Akkor normálisan közeledj feléjük, nem az oviban vagy, ahol egymás csesztetésével nyilvánítják ki a tetszésüket a gyerekek.
2016. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!