Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Adtam valakinek autóra 2...

Adtam valakinek autóra 2 millió ft ot erre se autó se pénz! Kemeny 2 év felfügeszettel meguszta, ez igy megy?

Figyelt kérdés
A sztori bővebben .... Úgye adtam pénzt valakinek hogy majd hoz bekem egy autot joval olcsobban igy 2 misim bánta ! Elmentem feljelentettem azzal a kis papirral aztán pár hét útán jött egy papit hogy lezarva az egész és meg tudtam azt is hogy kemény 2 év felfüfgesztettet kapot ... pedig volt már felfugesztve igaz gazolajlopasert meg kissebn lopasokert is kapot mar ezt azt ... ez szerintetek realis büntetés ?? Na jó tagadni nem tagadta mindent bevallott ! Kérdésem hogy ez igy megy ennyivel mindent meg lehet úszni??

2016. szept. 15. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a jövedelméből rendszeresen vonják a kárt amit okozott, erről milyen döntés született? Emlékszel pl zalatnay is leülte a börit de attól még amivel lóg mindenkinek törlesztenie is kellett.
2016. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ekkora hülye vagy, hogy ismeretleneknek adsz 2 misit, akkor meg is érdemled hogy lenyúltak.
2016. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj bíróságra polgári peres eljárást indítani.
2016. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ekkora balek voltal, es meg reklamozod is? :'D
2016. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Osszemosodik ket dolog, az egyik buntetougyi feljelentes amiert becsapott, a masik (amit ezek szerint meg nem tettel) a polgari peres eljaras, ami soran megitelik hogy adja vissza a penzed.
2016. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Fizetési meghagyás.
2016. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oké, lerendeztétek a hivatalos ügyet a csalás miatt (vagy nem tudom, milyen címen volt tárgyalva), de mi van a polgári perrel?
2016. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

,,Ha ekkora hülye vagy, hogy ismeretleneknek adsz 2 misit, akkor meg is érdemled hogy lenyúltak. "


Attól hogy butaságot csinált nem érdemelt meg semmit, a normális az lenne hogy nyugodtan odaadhasson bárki bármilyen idegennek 2 millát, mert az becsületesen betartja az ígéretét. De az emberek nem ilyenek. Főleg a magyar emberek nem.

2016. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem tudom behajtani semmi nincs a nevén ! Tudom hogy hülye vagyok de úgy voltam vele hogy azert ennyi penzert mar börtön jár vagy valami hasonló!! Tudom hogy attol penzem nem lesz de hát legalább más nem jár igy !
2016. szept. 15. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:

"a normális az lenne hogy nyugodtan odaadhasson bárki bármilyen idegennek 2 millát, mert az becsületesen betartja az ígéretét"


Kezdjük ott, hogy itt a leírás alapján nem csak hozzávágott 2 milliót, hanem papír született a dologról, aminek biztosítéknak kell(ene) lennie. Ez vagy átvételi elismervény volt, vagy szerződés, gondolom. Ezek pont arra valók, hogy odaadva is biztonságban legyen a pénzed.

2016. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!