Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szemüvegesen lehetek rendőr?

Szemüvegesen lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Az egyik szemem -7-es a másik pedig -2.5-es. Mindenképpen szükséges lesz a szemműtét?

2016. szept. 27. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
hú bazz na ezt hogy sikerült összehozni, 30 évig emos voltál vagy mi?
2016. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gotland ***** válasza:
100%

Műtét nélkül biztosan nem.

A két szem közötti eltérés maximum 2,5 dioptria lehet. - Talán ez az érték nem pontos, de bármelyik rendészeti iskola honlapján megtalálod a pontos értéket. - Viszont szerintem maximum 1 dioptriát tévedtem pluszban vagy minuszban, így Te sajnos biztosan kiesel műtét nélkül.

2016. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gotland ***** válasza:

ma 19:30


Amblyópiától megkezdve, ezernyi oka lehet.

2016. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3#: Az a következménye, nem az oka.
2016. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Persze hogy lehetsz én ismerek olyan rendőrt aki szemüveges,de ha zavar a szemüveg akkor vegyél kontak lencsét
2016. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Én soha nem láttam szemüveges rendőrt, persze nem ezen múlik, de van egy ismerősöm akinek ez volt minden álma hogy rendőr lehessen és bizony a szemüvegére hivatkozva közölték neki ha túlságosan rossz az állapota akkor felejtse el hogy rendőr lehessen. Persze vannak idősebb rendőrök akik viselnek szemüveget, de nem jellemző egyáltalán. Picit logikusan belegondolva ha üldözöl egy bűnözőt gyalogosan és leesik a szemüveged azt felveszed mert nem látod? Persze hogy nem.


Persze azért még ne add fel a reményt, de kicsi rá az esély hogy szemüvegesként érvényesülhetsz rendőrként, még szemüveges tűzoltót se láttam.

2016. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Haverom felvették szemüvegesen.Viszont ez a -7.5 meg a nagy eltérés szerintem már sok.De meg kell próbálni,ha nem vesznek fel,fellebbezni
2016. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Egyáltalán nem vagy vicces. 11 éve hordok szemüveget ez idő alatt folyamatosan romlott a szemem, most már úgy néz ki nem fog tovább. És a koromat tekintve elég sértő volt ez a hozzászólás, egyébként is elég nehezen élem meg, hogy ilyen rossz a látásom.

Az értelmes válaszokat pedig köszönöm.

2016. szept. 28. 14:58
 9/9 Meeszaaros ***** válasza:
Nekem vagy húsz éve mesélte az akkori szomszédom, hogy vagy ő, vagy egy ismerőse jelentkezett rendőrnek, és nem vették fel, mert kontaktlencsés. Ami azért furcsa, mert az nem tud leesni, mint a szemüveg, vagy ha mégis elmozdul valami miatt, szinte kizárható, hogy egyszerre fog a kettő elcsúszni. De ezt csak mesélték nekem, úgyhogy bővebb infót nem tudok.
2016. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!