Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Katasztrófavédelem vagy...

Katasztrófavédelem vagy Rendészeti szakirány?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg 2016-ban, de mondhatunk 2017-et is. Melyik hivatást választanárok inkább, úgy összességében, szabadidő, fizetés, elkötelezettség stb. Pálya választás előtt állok, két gyerekkori álmom ezek a hivatások. Mindenképpen az NKE_RTK-ra szeretnék menni tovább. Érdekel mind a kettő nagyon is, de még is melyik érné meg a legjobban a mai világban? Elnézést, ha ilyen csúnyán kérdeztem.

2016. nov. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A rendészetit kerüld el messzi nagy ívben. A kérdésed miatt.
2016. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de oda írtam, hogy elnézést ha csúnyán kérdeztem.
2016. nov. 29. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
az az irányadó, h mi szeretnél jobban lenni. rendőr v tűzoltó. összehasonlítani így a kettőt, h melyik éri meg jobban nem fogja senki, mert azoknak a száma, akik mind2 szervél ott vannak konvergál a 0-hoz.
2016. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rendőrségnél több esélyt látok az érvényesülésre, meg szárnybontogatásra, szerteágazóbb, érdekesebb.


nekem is ez a kettő tetszett, tűzoltónak készültem, iskola megvan, de most rendőr lettem, vicces sztori, de nem baj. Az NKE jó alap, bár ha tűzoltónak mész, akkor csak azért fognak felvenni, mert az állam fizeti a melódat, és nem kell az Igazgatóságnak. :D

2016. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld pacsi! :)
2016. dec. 5. 10:37
 6/6 Rónyai Orsolya válasza:
Ha olyan munkahelyet akarsz ahol meg is becsülnek, akkor a katasztrófavédelem. Tömegesen szerelnek le a rendőrök. Élhetetlen szakma, folyamatos változások, kevés fizetés. Stb.
2018. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!