Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem lehet tetovált...

Miért nem lehet tetovált emberből rendőr?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk mért lehetne? Nézd meg mi van az osztrákoknál, ahol fülbevalós rendőrök rohangálnak. Oda bemegy az ember rögtön meg is van a véleménye az egész országról. Ahol egy államhatalom, eltűri, hogy a rendőrei fülbevalóval rohangáljanak ott mit várunk a parasztoktól?


Jahogy azt, hogy koncsíta virslik nyernek fesztiválokat.

2017. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert mint egyenruhát viselő hivatalos személy nem lehet látható helyen semmiképp sem tetovált. Méltatlanná tesz a tetoválás, jogos indok a leszereltetésre. Egy rendőr a főhatalmat képviseli ezért vannak bizonyos megjelenési normák, mint például férfiaknál ápolt arcszőrzet, ha van, szélsőséges hajviselet kerülése, fülbevaló, vagy adott esetben a tetoválás.
2017. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert konzervatív országban élünk,és így nálunk triplán számít,hogy melyik élére van vasalva a nadrág.
2017. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert sokakat taszít a tetoválás az más kérdés hogy jogosan vagy nem. Attól hgy tetovált valaki még nem rossz ember. De ha ez taszít valakit hogy fordulhatna bizalommal egy rendőrhöz. Meg esetleg ki lehetnebírni hogy csak a test 85% át varratja tele. És akkor mehet rendőrnek
2017. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát én láttam már olyan rendőrt, akinek a kezén volt egy tetkó, mondjuk nem túl nagy, és nem nézett ki rosszul. De ez vagy 15 éve volt.
2017. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta, hogy nem lehet? Az egyik kollégámnak is van, most vették fel. Sőt a századosunknak az egész alkarja tetoválva van.
2017. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Hát én láttam már olyan rendőrt, akinek a kezén volt egy tetkó"



Az álrendőr volt.

2017. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lehetne rendőr tetovált, de úgy szól az etikett hogy látható helyen nem szerepelhet semmi.

Az pedig mellékes amit én is láttam a nyár folyamán, készenléti rendőrség egy tagjának a könyökétől a csuklójáig volt tetkó, egy galléros pólóban. és így terep szemléztek a sétáló utcában.

Bírósági ítélet hozatalkor, is a vezetőszíjat egy maszkos dekorált alkarú ember fogta.


Én eléggé elfogadó vagyok valaki külsejét illetően, de azért mindennek van határa. Az ilyesmi maradjon meg a civil embernek vagy katonáknak, ne azoknak akik még minket vonnak felelősségre egy közúti baleset kapcsán, vagy akármilyen szituációban. Szerintem nem csak én vagyok az egyetlen aki nem venne ilyen rendőrt komolyan.

Ezeknek a csicskáknak semlegesnek kéne lenniük mindentől, a kommandósokról nem is beszélek, ott is játsszák a kemény símaszkos fickót, tetovált karral.

2017. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 nem hiszem, hogy álrendőr, mert igazoltatott minket, de nem bírságolt meg (kocsival voltunk), akkor mi haszna lett volna abból, hogy megállított? :D
2017. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szégyent hozol a Rendőrségre.. Hivatalos személyeknél TILOS.. Tűzoltónak se lehet tetoválása de miután felveszik lehet.
2017. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!