Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentett valaki mit...

Feljelentett valaki mit csináljak?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem csinálam semmi rosszat, tanulok dolgozok, szüleim segitem mert nincs pénzünk. Ma kaptam egy levelet miszerint majd x időpontban, be kell fáradnom vami pest megyei városba, (ahol soha nem jártam ), mivel Pesten élek, be kell mennem a rendőrkaptiáynságára. Többször olvastam el a levelet, mire tudtam értelmezni. Tehát ez már biztos valaki csak ugy feljelenettt, hogy miért fogalmam sincs, mivel semm oylan dolgot csinltam sőt, npjaim legnagyobb részét itthon töltöm, mivel vizsgák előtt vagyok, ÉS be kell fáradnom majd. Majdnem szivinfarktust kaptam, amikor ezt tudtam értelmezni. Elvileg zaklatás miatt jelentett fel valaki, de senkit nem zaklattam, . facebookon volt egy uynakozó lány, akit 3 évevel vagy 4 évvel ezelőtt megismretm chat.hun, ő vele soha nem találkoztam a facebookja mindig is anonim volt, nem ismerem nem találkoztam vele, azts e tudom kicsoda. Facebookon nem volt képe, sohasem, viszont irogatott 2 év után ismerőseimnek, és stb engem letilott. és elkedzett scak uyg rágalmazni, valszeg lehet ő jelentett fel.. És én mit csináljak ez ügyben? Szinte midnen "titkomat" mege gyéb dolgokat is megbeszéltünk anno egymással, egy közösségi oldalon, majd letilott, aztán feloldott, majd én diliztem be és csináltam 666 facebookot. hogy bezséljek vele, aztán ő irt az simerőseimre vagy forditva. De a lényeg soha se ő nem ismer engem és én se őt. Én szerettem volna vele találkozni korábban de én nem mertem, aztán később már igen de akkor már ő nem akart. Egyszóval nem ismerjük egymást, azt hogy ki mit ir facebookon, az még nem jelenti azt hogy oylan is az ember. Ha valaki fenygetei a másikat, és nem haggya békén háborgatja, az már valóban zaklatásnak minősülne, én ezt soha nem csináltam soha nem volt dolgom rendőrséggel sem. és kcisit félek, Nagyon szűkszavu visszahuzdoó vagyok, . Mit tegyek?, Azzal az emberrel nem tudom megbeszélni mivel soha se képről se életben nem láttam őt,, .
2017. jan. 18. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked van igazad, nyersz. Ennyi, nem kell rajta agyalni.
2017. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rednebn de soha nem volt dolgom rendőrséggel, és azrt mit kapok? hoyg facebookon "nem ahgytam békén" majd ő nem, aztán megint én nem, és ez igy ment doa vissza. Volt amikor csunya szavakat modntam rá, volt oylan amikro 2 ven keresztül megállás nélkül beszélgettünk. Volt oylan amikor én irtam rá kamu névvel, volt olan amikor ő, a lényeg az, hogy sosem léptem át a határokat, soha nem találkoztam vele nem ismerem.
2017. jan. 18. 16:19
 3/13 anonim válasza:
A rendőrség "roppant" komolyan veszi az ilyesmit. Bemész, felvesznek egy jegyzőkönyvet és nem fog történni semmi. Valószínűleg bűncselekmény hiányában megszüntetik a nyomozást.
2017. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére, hogy hosszasan és körülményesen írtad le a történeted, elég sok részlet hiányzik ahhoz, hogy reálisan meg lehessen ítélni, hogy mi lesz az ügy kimenetele.

Neten jóformán semmit nem tudsz a másikról...pláne ha még anonim módon cseteltek is. Lehet egy kislánnyal cseteltél és a szülei jelentettek fel, mert valami olyat írtál. Vagy csak egyszerűen valaki zaklatásnak vette valamelyik kijelentésedet. Bármi lehet...ahogyan az ügy kimenetele is bármi lehet.

Most csak azt tudod tenni, hogy elmész ahová kell és ki fog derülni, hogy mi a helyzet...

2017. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, mi lett azóta?
2017. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még semmi 26-án elmegyek.Majd akkor derül ki. Viszont, ha egy facebookos unatkozó netes ügy miatt, nekem meg kell válnom az álmoomtól hogy én rednőrnyomozó lehessek uyganis annak készülök, azt sosem bocsátom meg.
2017. jan. 19. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
hú, az de rossz lenne :( (ismét a mai vagyok)
2017. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, de én nem tojnék be nagyon. Most legalább látod, hogy hogyan is megy az ilyesmi.


Szerintem is valószínűleg bcs hiányában lezárják, de ha nem bcs, akkor bizonyíték hiányában.

Az nem mindegy, hogy milyen minősítésben hívtak be: tanú vagy gyanúsított. Tanúként köteles vagy igazat mondani, gyanúsítottként nem vagy köteles magad ellen vallani, ill. vihetsz magaddal ügyvédet. Azt hiszem, azt is megteheted, hogy a terhelő anyag megismeréséig nem nyilatkozol, így nehezebben húznak csőbe.


Tájékozódj a jogaidról, mielőtt mész!


Bár halkan jegyzem meg, ha így közelítesz meg egy ügyet, így írsz róla, stb. kétségeim vannak, hogy valaha is alkalmas leszel nyomozónak, de ez más kérdés.

2017. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez lóf... már elnézést. Valszeg belefutottál valami kezeletlen pszichiátriai betegbe, de ne aggódj mert a rendőrség pont akkora jelentőséget fog ennek tulajdonítani, amennyit meg is érdemel. Magyarán: semekkorát. Van jobb dolguk is.
2017. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

A rendőrök a nemi erőszakkal sem foglalkoznak...

Te viszont az írásod és a leírtak alapján 100%-ig megfelelsz rendőrnek. Csak linkeld be a kérdésed a főkapitánynak, már fel is vesznek.

A referenciád meg a facebookos lány lesz.

2017. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!