Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lakásmaffia, zsarol/rabol el...

Lakásmaffia, zsarol/rabol el rokonokat?

Figyelt kérdés

Budapesten kb két éve a lakásmaffia megszerezte a nagyszülők házát, nagybátyám próbált meg rendőri és jogi úton tenni az ügy érdekében. Még most is tart a pereskedés, meg a harc ellenük, de azóta én (19/f most készülök Pesten egyetemre) többször kaptam SMS-ket (fogalmam sincs honnan van meg nekik a teloszámom), hogy nagybátyámat börtönbe juttatják meg ilyenek, vagy facebookon írtak rám ilyen olyan dolgokkal.


Kérdésem az lenne, hogy én fizikailag nem kerülhetek veszélybe, amiért a családom próbálja visszaszerezni a nagyszülőktől lakásmaffia által elrabolt lakást? Elképzelhető, hogy elrabolnak, megkínoznak stb, hogy a család abbahagyja a jogi harcot ellenük?



2017. jan. 20. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Még ki is nyírja őket. Ott nagy pénzek forognak.
2017. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj meg leérettségizni, és a többit bízd a Szüleidre.
2017. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Mi az hogy lakásmaffia? Mit csináltak?
2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

"Kérdésem az lenne, hogy én fizikailag nem kerülhetek veszélybe"


De kerülhetsz. Talán nem is ezek által hanem valaki belédköt az utcán...

2017. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A lakásmaffia klasszikusan BP-n, amennyire a témába utána olvastam meg ahogy a mi esetünk is alátámasztja úgy van, hogy idős embereket megkörnyékeznek és kiforgatják a házukból, tehát manipulálják, aláiratnak velük egykét papírt, stb és már övék is a ház.

Na a családom, édes anyám és testvére (nagybátyám) ebbe nem nyugodott természetesen bele, és jogi útra vitték az ügyet, azóta mint fentebb írtam van eredmény, jó eséllyel a ház is visszakerül, ha megyek egyetemre akkor nyilván ott laknék.

És éppen emiatt félek tőle, hogy nehogy ezek a bűnözők ne nyugodjanak ebbe bele és esetleg engem zaklassanak személyesen, vagy esetleg az én elrablásommal stb akarják majd rávenni a családot, hogy mondjon le a házról.

De persze lehet csak én spilázom túl, mert sok krimit nézek, ezért kellene valaki ért a témához és meg tudja mondani mire lehet számítani.

2017. jan. 21. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Az ORFK-nak van egy osztálya, ami ezzel foglalkozik.

iszonyatosan rá vannak szállva az ilyen hü.lyegyerekekre, akik azt hiszik hogy lakásma.ffia meg hasonló dolgok miatt, hujj de kemény vagyok.

Szépen bemész oda, amit írtam, és a gazdaságvédelmi osztályon bejelentést, és feljelentést teszel.

Ha konkrét az ügyed, és nem kamuzol itt, hidd el, nem sokáig lesznek szabadlábon a tetvek!

2017. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! hidd el nem lenne okom kamuzni, nem szeretnek senki celpontja lenni es anelkul elni amennyire lehetseges hogy bunozoktol kelljen feljek
2017. jan. 22. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Azóta vissza sikerült szerezned a házadat?
2021. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!