Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire folyásolja be a...

Elite man kérdése:

Mennyire folyásolja be a jövőmet a testvérem?

Figyelt kérdés

Jelenlegi felvételi eljárásban a Nemzet Védelmi Szolgálat végzi a környezettanulmányt.

A kérdésem szóval: ha a bátyámnak több rendőrségi ügye volt, illetve volt egy öngyilkosságai kísérlete ( pont tegnap). Akkor én már nem is lehetek rendőr? Tudnék esetleg tenni valamit ellene ?



#rendőr #rendőrség #felvételi krszki körmendi rendészeti szakközépiskola #nvsz nemzet védelmi szolgálat
2017. júl. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mindenki a saját tetteiért felel csak.
2017. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nagy hiány van.
2017. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bátyád tettei nem hatnak ki erre, a tetteiért ő a felelős! Az az ő élete, ez pedig a tiéd. Okulj a hibáiból, legyél rendőr, igazságos és rendes, ne csak rendőrként, hanem a magánéletedben is! Egy rendőr a magánéletében is őriz és véd, mintha továbbra is rendőr lenne, csak nincs rajta egyenruha! Így állj hozzá, de ne várj el tiszteletet, a magánéleted a magánéleted, ne élj vissza soha azzal, amit csinálsz! Sajnálom, hogy ilyen a bátyád, ahogy azt is, hogy végül inkább megölné magát, annyira reménytelennek lát mindent :( Te sem a bátyád miatt, sem más miatt ne tegyél ilyet! Ha tudod, hogy milyen a bátyád, hát te legyél még jobb, mint amilyen alapból tudnál lenni! Te a bátyádat is kompenzáld a viselkedéseddel, sőt, többszörösen kompenzáld! Így élj, neked ez legyen az élet, ne férjen bele egyetlen csöppnyi rossz sem!
2017. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Főleg az utolsónak, nagyon motivál! 😊
2017. júl. 16. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! :) Örülök, ha segíthettem! Sőt, én köszönöm, hogy feltetted a kérdést, és hogy válaszolhattam rá! Örömet okoz, ha segíthetek másoknak, és örülök, hogy neked is segíthettem, hiszen tudom, hogy a boldogság milyen nagyszerű érzés! Mindig legyél rendes, ne hagyd, hogy mások elhitessék az ellenkezőjét! Tudod milyen csodálatos dolgokra vagy képes, ha rendes vagy, legyél hát mindig rendes, nem fér bele egy alkalom se, hogy rossz és gonosz legyél! Mindig legyél jó, bátor, segítőkész, határozott, rendes, és jószívű!
2017. júl. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
na...mit mondtak?
2017. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem felvettek , mert nem szóltak semmit ... Aug 30.-án bevonulás :))
2017. aug. 26. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!