Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lenne pár kérdésem a készenlét...

Lenne pár kérdésem a készenléti rendőrségről (lentebb)?

Figyelt kérdés

1,Azt hallottam, hogy ők 24-72 órás munkában dolgoznak.Ami azt jelenti, hogy 24 órát melóznak, 72 óra pihenő/szebadság?

A 24 órát közrendisként végzik, és ha van valami tüntetés/nagyobb megmozdulás, akkor kihívják őket?

Sűrűn szokott olyan lenni, hogy 72 óra szabad? Tehát nem riasztják őket semihez....


2, Azt hallottam, hogy egy készenléti rendőr kb 150 ezret keres havonta.Igaz ez? Mennyit keresnek?


3, Egy idő után a munkájuk miatt nem válnak a készenléti rendőrök ingerültebbé/"idegbeteggé"?


2010. jún. 17. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Így 4 év múlva:

Igen, 24-72 papíron, de az a 72 sosincs meg. Rengeteg a túlóra, van, hogy 3 nap egymás után egyhuzamban, aztán talán 1-2 nap pihi.


Fizetés 150.000 az könnyen meglehet minimális túlórával(csak nem te döntöd el a számát), nem kell hozzá 10 év munkaviszony...250 is megvan(vagy sokkal több), ha agyontúlórázod magad, viszont b*szott fáradt leszel, ebből kifolyólag ingerült is..:)

Ez a túlórarendser sz*rul van megcsinálva, viszont függ az alosztályvezetőtől...ha normális, könnyebb egyezkedni.


Üdv

2014. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszi hogy írtál :)


Én most vagyok 18 éves. Arra gondoltam hogy kimegyek külföldre dolgozni és utána 25-26 évesen jelentkezek rá. Addig pénzt gyűjtők és élem az életem :D

Mit gondolsz megéri annyi idosen is csatlakozni?

2014. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!