Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Röhejes és egyben siralmas,...

Röhejes és egyben siralmas, hogy ilyen a rendőrökkel szembeni tisztelet. Nemde?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék: nem a sünöket védem, hiszen erről csakis ők tehetnek...


A videót nézzétek: [link]

Én annyit röhögtem, amikor legelőször néztem... :D


2010. júl. 6. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ők tehetnek erről, hanem a politika.

A sok észlény tüntető meg nem tudom, mért a rendőröket szapulja, menjenek el a politikusokhoz, aztán beszélgessenek azokkal ha gondjuk van. Lefogadom ha vmelyik tüntetőt kirabolják vagy akármi, első szám amit hív a 107-es lesz. Gusztustalan.

2010. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ezt a kékek maguknak és részben a kurucnak is köszönhetik!
2010. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szemétség, hogy ilyenek vagyunk mi magyarok. Nem tudom miért kell kinevetni embereket, akik a munkájukat végzik. Megértem, hogy utálod a rendőrséget, mint szervezetet, de miért kell azt az embert utálni, aki rendőrként dolgozik, akinek családja van, gyermeke van, ugyanolyan ember, mint te vagy. Nem tehet róla, hogy kivezénylik bizonyos helyekre, és nyilván nem ért mindennel egyet, de mennie kell, mert ez a munkája.

Ennyi erővel haragudhatunk a postásra is, hogy kihozza a számlákat.

2010. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!