Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ideiglenes személyivel át...

Ideiglenes személyivel át lehet menni a határon? Fontos

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze! Ezért van kitalálva!
2010. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát neharagudj de ez nem a témakörhöz tartozik és én nem ezért jöttem az oldalra
2010. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel már válaszolhattál is volna előző!
2010. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj nem ide szántam hanem az utazás témához...:S

Igen de nekünk azt mondták az okmányirodába, hogy az ideiglenes személyi nem helyettesíti a rendes személyit, ez végül is egy lap amelyre rá vannak írva az adataid és azt jelzi hogy készülőben van az állandó, rendes személyid!

Kíváncsi voltam, hogy átengednek-e ezzel a határon.

2010. júl. 19. 08:19
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

"Ne haragudj nem ide szántam hanem az utazás témához...:S " Velem is megesett hogy más volt a témakör.

Én voltam aki mondta hogy nem a témakör

2010. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, h átmehetsz! Az osztálytársnőim is így mentek ki Szlovéniába. Nekem volt útlevelem :)
2010. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ideiglenes személyi alatt azt a papírt érted, amit adnak, amíg készül az új? Mert az szinte nem jó semmire, az csak azt igazolja, hogy készül az új. Szóval kb arra jó, hogy ha a rendőr igazoltat, akkor nem büntet meg azért, mert nincs személyid. De pont amikor nekem ilyen ideiglenes volt, megkérdeztem, hogy tudok-e vele új telefont venni, és mondták, hogy nem. Ha telefont nem lehet venni, akkor szerintem a határon sem nagyon lehet átmenni.
2010. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Át.
2010. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem azt érti petra. Ideiglenes személyi alatt az ideiglenes személyit értik, nem pedig az igazolást amivel igazolod, hogy elhagytad és már készül egy új.
2010. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sőt annak nem is ideiglenes személyi a neve hanem hatósági igazolás. Az még sosem merült fel benned, hogy ha valaki azt írja ideiglenes személyi, akkor ideiglenes személyire is gondol? Ami egy kártya, és nemzetközi okiratnak minősül.
2010. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!