Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiskorút elvállalnak a rosszlá...

Kiskorút elvállalnak a rosszlányokos prostituáltak?

Figyelt kérdés

A törvény ha jól tudom nem tiltja gyerek és felnőtt között, főleg ha pl. a lány 18 a fiú meg 17.

Szerintetek ha elvállalják hány éves kortól?



2020. márc. 10. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Remélem nem
2020. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
66%

Szerinted egy prostihoz úgy mész, hogy megmutatod a személyid, lecsekkolja, hogy elmultal e 18 és akkor dughattok? :D


Odamész, fizetsz, kefélsz, arcon lövöd. Ennyi.


24F

2020. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Bárki bevállalna, csak ne mond meg neki, hogy nem vagy 18! A személyidet elvileg nem kérhetik el. Bár van aki megteszi.
2020. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
20%

#3 milyen jogon kéri el?

Semmi joga nincs hozza

2020. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
37%

> A törvény ha jól tudom nem tiltja gyerek és felnőtt között, főleg ha pl. a lány 18 a fiú meg 17.

Akkor nem jól tudod. Annyi, hogy 18 év alatti személynek nem fizethetsz a szexért, mert az részedről bűncselekmény. 18 év alatti viszont fizethet érte, azt nem bünteti semmi.

2020. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha tudja, hogy 18 alatti, akkor nem.
2020. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Rolika te eszes, menjél haza anyádhoz inkább'
2020. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

#4 valóban nincs joga elkérni a személyit, viszont joga van ahhoz, hogy eldöntse kivel vállal szexuális együttlétet. Attól, hogy valaki prosti még nem jelenti azt, hogy kötelessége minden rátelefonálóval lefeküdni. Eldöntheti hang alapján, hogy bevállal. Ha elmentél hozzá eldöntheti a külsőd alapján, akár etnikai alapon (nem fogja megmondani), vagy eldönthet az alapján, hogy nem a megfgelelő állapotban érkeztél (részeg vagy, be vagy drogozva, agresszív vagy, ápolatlan vagy, igénytelen vagy). De visszautasíthat a stílusod miatt is vagy épp amiatt mert nem vagy neki szimpatikus.

ÉS(!) visszautasíthat azért, mert nem vagy 18 éves. Jogilag nem kérheti el a személyidet, de megkérhet, hogy mutasd meg. Ha nem teszed, értelem szerűen van valami titkolni valód, tehát ... au revoir!

2020. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Szálljunk vissza a földre kicsit, és nézünk körül racionálisan. Van az a pénz.


Ha elmúltál 14 akkor jogilag semmi akadálya.

Az már más kérdés, hogy esetleg a qrva hajt el a francba azzal, hogy ő nem lesz "tanárnéni"! XD


Úgyhogy javaslom, hogy a személyes találkozó előtt tisztázd a korod!

2020. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#9 vagyok:


Én is voltam fiatal ...

2020. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!