Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntetnének ha símaszkban...

Megbüntetnének ha símaszkban mennék be a bankba vírus idején?

Figyelt kérdés
Nincs más maszkom ami az orrot és szájat eltakarja és szeretnék védekezni a vírus ellen, megbüntetnének?

2020. ápr. 15. 17:49
 1/9 anonim válasza:
59%
A mostani helyzetben még örülnek is neki
2020. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én több bankot is raboltam már ki símaszkban és még nem büntettek meg.
2020. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
100%
Azt épp nem, de lehet, hogy nem engednek be, mint ahogy bukósisakban sem.
2020. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Most sem mehetsz be bankba eltakart arccal, még orvosi maszk sem lehet rajtad. A bank másképpen oldja meg a dolgozói védelmét, neked meg ott van az elektronikus ügyintézés lehetősége, ha nem akarsz maszk nélkül bemenni.
2020. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sebészmaszkban mentem bankba pár napja, kb az emberek felén volt maszk, a dolgozókon meg mind. Nem vetették le senkivel és be lehetett menni, már aki kivárta a rohadt nagy sort a bank előtt.

A símaszk mondjuk lehet, hogy más kategória. :)

2020. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én múlt héten szájmaszk nélkül mentem, megkértek, hogy tegyem fel
2020. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik bankban?
2020. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy mész be, shogy akarsz. Ha röhögnek egy nagyot rajtad, akkor egészségükre, te akkor is ügyfél vagy, elintézheted a dolgod ott és ennyi.


Megbüntetni akkor büntethetnek meg, ha bűncselekményt vagy szabálysértést valósítanál meg.

Ha meztelenül mennél be, az szeméremsértés, bűncselekmény. Ha nem lopsz, rabolsz, nem meztelen mész be stb stb, a szabálysértési törvény és büntető törvénykönyvben ami benne van, azok közül egyet sem valósítasz meg, akkor nem büntethetnek meg.

2020. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ahogy*
2020. ápr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!