Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Civil szervezetek, szövetségek...

Civil szervezetek, szövetségek kötelező eredménykimutatásait, beszámolóit honnan lehet elektronikusan, ingyenesen letölteni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Kapaszkodj meg, mert nagyon meg fogsz lepődni:

a honlapjukról.

2020. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát kétlem, hogy a honlapjukról. A civil szervezeteket a törvényszékek tartják nyilván, és beszámolóikat az OBH-hoz kell benyújtani.

Ezek nem kereshetők úgy, hogy a cégeké, ezért az OBH-nál próbálkoznék, ha meg kellene nézni valamit.

2020. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2es, akkor kételkedj csak meg pontozgass le, annak ellenére, hogy fogalmad sincs a dologról és ezt te is leírod ("kétlem", "kellene nézni"), de azért figyelmedbe ajánlanám a következő nem létező nem honlapon lévő nem beszámolókat:

[link]

[link]

[link]

[link]

stb, stb.

Bónusz: "A beszámolót letétbe kell helyezni és közzé kell tenni"

2020. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem neked fogalmad sincs, mi az a közzététel. Jobb lenne csöndben maradnod, mert öntöd ránk a butaságodat. Attól, hogy a nagyok honlapján megtaláltad, nem tudhatod, hogy a Kérdező melyiket keresi. Nem minden civil szervezetnek van honlapja.


Veled ellentétben én ebben a körben dolgozom, és vittem már nem egy beszámolót az OBHhoz, ami semmilyen honlapon nincs fenn.


És egy lepontozástól nem leszel 0%-os,szóval más sem értett veled egyet.

2020. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy te tudod, hogy a kérdező melyiket keresi! Az mááás ha neked plusz információd van.

Én meg azt hittem, hogy a honlapon lévő az pontosan ugyanaz, mint amit leadnak, de mivel te már nem egy beszámolt vittél, ezért te tudod, hogy nem ugyanaz a kettő. Értem már!

Egyébként meg attól, hogy két okos nem ért velem egyet, még nem lesz igazuk. Ott vannak a linkek. De az, hogy annak a civil szervezetnek, amelyiknek nincs honlapja, annak nem található meg a honlapján a beszámoló, az elgondolkodtatott. Mondhatnám megdöbbentett.

2020. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*OBH-hoz.
2020. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy melyiket keresi? Nem.

Amelyiknek van honlapja, annak fenn van a honlapon? Igen

Amelyiknek nincs honlapja, annak fenn van a honlapon? Nincs

További jó kötekedést magadban.

2020. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. De komolyan. Szerintem vegyél be valami nyugtatót, vagy beszélgess el a pszichológusoddal. És főleg: ne szólj hozzám többet. Te kezdted, én soha nem akartam veled beszélgetni. Elmebetegekkel nem foglalkozom.
2020. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen nyugodt vagyok nyugtató nélkül is :)

Én nem személyeskedtem, te vagy az, aki olyanokat írsz, hogy "szánalmas", "elmebeteg", "ne szólj hozzám", stb. Miért nekem lenne szükségem pszichológusra meg nyugtatóra? :)

2020. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, szűnj már meg. :D
2020. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!