Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szinészkedhetek így Amerikában?

Szinészkedhetek így Amerikában?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár vagyok és pár év múlva Amerikai egyetemre szeretnék járni. És az lenne a kérdésem hogy az egyetem mellett így járhatok meghallgatásokra és szinészkedhetem vagy kell valamilyen engedély vagy ilyesmi

2020. júl. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanulóvízum nem jogosít munkavállalásra, úgyhogy igen: másfajta vízum kell.
2020. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, de ahhoz hozzá tenném, hogy ehhez nem kell hogy amerikai állampolgár legyél, csak a vízum a munkavállalás miatt.
2020. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Naná, én TV sorozat castingokkal probálkoznék elsőnek. Oda abszolút nem feltétel, hogy képzet színész legyél. A menő amcsi sorozatok nagy részébe így válogatják be a szereplőket, de ezt nyilván Te is tudod szerintem.:)
2020. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha stúdió filmekben beszélő szerepet akarsz kapni, akkor valószínűleg be kell lépned valamilyen szervezetekbe, pl. a SAG-AFTRA-ba. Ez a színészek szakszervezete. Hollywoodban mindenre van szakszervezet, és kötelező jelleggel ajánlott tagnak lenni, ha bármit el akarsz érni.

Ennyit írnak a munkavállalásról a honlapjukon:

[link]

Szóval még a munkavállalási vízumon belül is valószínűleg specifikusan az a fajta kell, amivel be tudsz lépni egy ilyen szervezetbe. Úgyhogy nagyon oda kell figyelnek az ügyintézésre.

2020. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem elvenni akarom a kedvedet, de erre azért elég kicsi az esély, hogy szinte anyanyelvi szinten olyan játékot és megjelenést produkálj, hogy egy amcsi filmbe kelj...
2020. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!