Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyukám kiküldheti a rendőrség...

Anyukám kiküldheti a rendőrséget utánám és hazavitethet Angliából?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Már hónapokkal ezelőtt meg volt beszélve szüleimmel, hogy kimegyek 3 hónapra angliába a barátommal. A testvére ott lakik már 4 éve és ő adna számunkra szobát. Nyelvtanulás és egy kis plusz pénz reményében mennék ki. A sulival minden le van egyeztetve és elvagyok engedve, csak még egy szülői nyilatkozatot kéne írni. Anyukám az elején azt mondta, hogy azt csinálok amit akarok, apukám meg még pénzt is ajánlott nekem, hogy legyen egy kis kezdő összeg. Ma anyukám kiakadt, hogy mitképzelek magamról, hogy ilyenkor, amikor még suliba kéne járnom, miért akarok kimenni külföldre... Megfenyegetett engem és apumat hogy rámhívja a rendőrséget, ezért apukám elállt mellőlem. Már megvan a repülőjegy is, de nem tudom hogy mennyi joga van anyukámnak. Tényleg rámtudja hívni a rendőrséget azzal az indokkal, hogy elszöktem?

2020. aug. 8. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Röhejes vagy eléggé. :D

Tudod jól, hogy szülői beleegyezés kell, ami nincs, mert meggondolták magukat, mégis azt hiszed, hogy majd a farok fogja csóválni a kutyát. :D

2020. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy nagykorú, természetesen haza vitethet. De nem angliából, a repülőre sem fognak engedni felszállni az engedélye nélkül. És amúgy teljesen igaza van. Tessék befejezni az iskolát, minimum egy érettségit szerezz, akkor lehet nem wc-pucolással kell töltened az életed. Rád is fér, mert elég butának tűnsz.
2020. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen!!!!
2020. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

17 evesen kint is mindenhez engedely kell. Ott hogy iratod ala a szuleiddel? Barmi tortenik veled mit csinalsz?

17 evesen az a dolgod, hogy tanulj!

Igen rad hivhatja a rendorseget, ami meg jobb hogy emberrablas cimmel meg a baratod es annak csaladjat is feljelentheti.

Nem is ertem, ez hogy fordulhatotteg a fejedben.

17 evesen, kulfoldre idegen emberekhez menni, mikor mindenhol lezarasok vannak a virus miatt.

2020. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Jaj te lány...🤦‍♀️ inkább fejezd be az iskolát, lesz még lehetőség kiutazni.
2020. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

milyen suli az, ahonnan elengednek a szüleid megkérdezése nélkül?


és miért vettél repjegyet, mielőtt a kezedben lenne a szülői engedély?

2020. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Kamu. Ordít róla.
2020. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
És nem jól elvagy?
2020. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Csak reméled, hogy kamu, mert te is bepróbálkoznál a helyében. :D
2020. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Naná ha 17 lennék!:)
2020. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!