Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbiakat hogyan kell,...

Az alábbiakat hogyan kell, értelmezni?

Figyelt kérdés
Az érvénytelen megállapodást a tévedés vagy a megtévesztés felismerésétől számított 30 napon belül lehet megtámadni A közös megegyezés megtámadása esetén az írásos megtámadó nyilatkozatot a másik féllel kell közölni. A megtámadás akkor tekinthető eredménytelennek, ha a másik fél a megtámadás közlésétől számított tizenöt napon belül nem válaszol.
2021. jan. 17. 15:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Nos elárulom. Ezt bírósági panasznapon írta le a bíró úr. De sajnos nem tudom értelmezni. Egyébként a bíró úr elmondta tértivevényes levélben szólítsam fel a munkaadót, ha nem ad választ 15 napon belül, ez esetben 30 napos határidőben, bírósági eljárást vagyok jogosult előterjeszteni. Valamint azt is elmondta, hogy a munkaviszony közös megállapodásban való megszüntetését ha nem írja alá az érintett munkavállaló, az érvénytelen eljárás, főleg ha ezt követően nem mond fel jogszerűen, felmondási időt adva. Na ezt sem értem.Nem vagyok jogász, ezért fordulok ide. De ha egy rossz órát ad nekem azt meg tudom javítani. Na ennyit magamról és a jog értelmezésemről.
2021. jan. 17. 16:57
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
:)
2022. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!