Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az LSD és a varázsgomba...

Az LSD és a varázsgomba legalizálása segíthetne az embereknek megvilágosodni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan esetekről, hogy embereknek pár alkalom LSD-zés vagy gombázás után kitágult a tudata, ezért abbahagyták a szer szedését mert a kívánt tudatmódosulást elérték, és áttértek a Buddhizmusra, hogy a Megvilágosodást keressék.

2021. febr. 25. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Hát igen,a hős utca meg a hasonló helyek is tele vannak megvilágosodott buddhista roma fiatalemberekel...


Kari geri már építi is a buddhista kolostort a nyóckerbe.

2021. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ne keverd a dizájnerdrogokat a valódi tudattágító szerekkel.


Alkoholból pl. bármennyit iszol csak beszűkíti a tudatod, hős utcai herbál meg hasonlók meg tönkrevágják az agyad.

2021. febr. 25. 20:01
 3/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Mivel a szer tiltott, ezért nehéz kutatni, de mivel van fogalmad a témáról, nyilván te is hallottál róla, hogy orvosi/pszichológiai kezelésekben elég hatásos tud lenni nem csupán betegeknél, hanem egészséges embereknél is a vallásos élmény vagy az eggyé válás átélésében.


A legalizálástól azért ódzkodnék, de ellenőrzött körülmények között lehetne alkalmazni. Amilyen rossz itthon az emberek mentális állapota, tízmillió bad trippünk lenne.

2021. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Igen a tudattágító pszichedelikumok használata után talán más emberekké válnának. Boldogabbak lennének. És az élet naposabb oldalát látnák, nem pedig negatív dolgokat és nem panaszkodnának.

Én is pont ezért akarok kis dózisokban gombát fogyasztani. Eddig párszor fogyasztottam, de az kevés volt ahhoz, hogy fejlődjek.

(Most az, hogy legális vagy sem az olyan mindegy. Aki akarja hozzá tud jutni.)

Vagy az Ayahuasca is tanító növény például.

2021. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

"Ne keverd a dizájnerdrogokat a valódi tudattágító szerekkel."


Attól még vannak olyanok akik használnak/tak ilyen "valódi tudattágító szereket" és ugyan olyan lepattant narkósok mint előtte...

2021. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 Az LSD-re meg a gombára nem lehet rászokni, mert ha túl gyakran veszed be, egyszerűen nem történik semmi.
2021. febr. 25. 21:03
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem is ezt mondtam, csak azt hogy attól hogy valaki lsd-zik meg gombáik, nem lesz belőle automatikusan és következészerűen Gautama Sziddhártha...
2021. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ezektől nem feltétlen fogsz megvilágosodni. Ezek akkor segítenek ha már előtte van egy nyitottabb felfogásod az életről, valóságról. Mondjuk előbb is legalizálnám ezt mint az alkoholt, csak hát ugye a spiritualitás megvilágosodás nincs a jelenlegi földi hatalmak érdekében.
2021. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 Ahogy én se. De a szer segíthet új megvilágításba helyezni a világról alkotott képét, melynek fontos része az eddigi beidegződések eltörlése.
2021. febr. 25. 21:07
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, lehet én vagyok rossz hiszemű de valahogy nem tudom elképzelni azt a világot, ahol egy kis gombától meg lsd-től hirtelen az egész csőcselék társadalom k*rva nagy megvilágosodott tudatú bölcsé változna, aztán beköszöntene a földi kánaán...
2021. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!