Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oltás önkéntes és ingyenes...

Oltás önkéntes és ingyenes vajon mindig is így lesz? Ha felszólítanak hatóságok és nem akarom akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Semmi
2021. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha kőtelezővè tejszik és felszólítanak és nem akarom akkor mi lesz?
2021. márc. 24. 13:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Magyarországon Kőtelezővè tehetik?
2021. márc. 24. 13:55
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz kötelező ezért ne aggódj. Akkora világbotrány lenne belőle hogy Viktro sem engedhetné meg magának.
2021. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Mindig elgondolkodom, hogy egy ilyen embernek mekkora az intelligencia hányadosa, és ha felnőtt már, akkor hogyan képes ellátni önmagát.
2021. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Molyember ***** válasza:
31%
Ötös, én is ezen gondolkodtam. Háromszor kezdtem írni neki valamit, de háromszor töröltem, mert úgyse értené, csak nyomna egy pirosat (igaz, erre is). Ez az ember rendesen retteg az oltástól, miközben emberek ezrei fekszenek oxigénre kötve. Dühömben lehülyézném, de az sem segít, és tartok tőle, hogy nem is lenne etikus vele szemben, mert nem értené, miért mondom.
2021. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Lemaradtam valamiről?
2021. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Tudom kérdező, hogy ezzel nem nyugtatlak meg, de ha visszagondolok 7-8 hónappal ezelőttre, akkor is az volt, hogy aki attól félt itt, hogy az oltást direkt vagy indirekt módon az emberekre fogják erőltetni, azt mindenki konteónak nevezte. Ehhez még az is kiemelendő, hogy akkor még az oltási igazolvány a fősodratú médiában egyáltalán nem vagy csak alig volt téma. Aki abban az időszakban attól félt, hogy oltási igazolvány nélkül nem tud majd iskolába, munkába, szórakozóhelyre járni, utazni, azt kinevették. És bár még nem tartunk itt (kivéve Izraelt, ahol jelenleg a nem beoltottak igen durva szintű diszkriminációja folyik), de már nyíltan beszél a média globálisan arról, hogy oltási igazolvány + az azzal járó előnyök és a hiányából fakadó hátrányok. Szerintem újabb 7-8 hónap múlva térjünk vissza ehhez a kérdéshez.
2021. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

"kivéve Izraelt, ahol jelenleg a nem beoltottak igen durva szintű diszkriminációja folyik"


Szemen szedett hazugság. Kint élnek barátaim, már rég megcáfolták azt a vadbarmot a hülye videójával. Semmilyen diszkrimináció nincs.

2021. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

DIGITÁLIS COVID-ÚTLEVÉL JÚNIUS ELSEJÉTŐL!

- Önök kérték -mivel nem tiltakoztak ellene- RELOAD 2021


Az Európai Bizottság a mai napon bejlentette, hogy előkészítették azon digitális EU-s covid-útlevél terveztét, hivatalos nevén "zöld igazolványt" amivel a nyártól az EU-n belül utazhatnak azok, akik beoltatták magukat covid elleni kísérleti vakcinával.


Az útlevelet június elsejétől tervezik bevezetni, amit a dolgok jelen állása szerint meg is fognak tenni. Még jobb hír, hogy a covid-fasizmusban élen járó Ausztria már áprilistól kívánja elsőként azt Izraeli mintára bevezetni.


Arról még nem született hivatalosan megállapodás, hogy mely vakcinákat fogják elfogadni és arról sem, hogy milyen gyakran kell majd megújítani az útlevelet, azaz újból oltatni. Ám mivel Magyarország és Ausztria is covid-vakcina gyárak építésébe kezd hamarosan, Kurz és Orbán bejelentése szerint is, így az évi egy-két oltás jelenleg teljesen reálisnak tűnik, hamarosan természetesen gyermekek számára is, ahogyan azt tegnap óta tudhatjuk!


Ez a gyakorlatban annyit jelenti, hogy létrejött a modern, újabb vasfüggöny egy álegészségügyi diktatúra alatt. Minden terv szerint halad tehát. Persze ez még csak a kezdet! :)


Az egy éve megvalósítási folyamatban lévő agenda, terv szerint halad tehát, ha néha kisebb bukkanókon fenn is akad, de csak egy pillanatra, mivel a népnek mindent le lehet nyomni a torkán.


Következő beszoktatási lépés lesz, az alapvető emberi jogok és jogosultságok korlátozása országon belül is, ahogy az Izraelben már most is jelen van; miként oltási igazolás nélkül már a legtöbb helyen bevásárolni sem mehet az ember, de közéleti rendezvényeken sem lehet részt venni és munkát sem lehet már vállalni számos helyen.


Az Izraeli példa a követendő minta O.V. és Kurz szerint is. Nem véletlenül látogattak egymás után Izraelbe a múlt héten és tekintik MINTÁNAK Izraelt a „járvány” elleni "védekezésben"!


Forrás:

[link]

2021. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!