Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eltűnik-e a Facebook és...

Eltűnik-e a Facebook és messenger fiók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám sajnos márciusban elhunyt. Fontos volt Neki a Facebook fiókja és a messenger beszélgetésünkben is nagyon sok minden van. Ugye nem törlődik a fiókja az inaktivitás miatt? Kis dolog,de nekem mégis nagyon fontos. Előre is köszönöm ha válaszol valaki.

2021. ápr. 20. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Az inaktivítás az a fiók felfüggesztése, a törlés pedig a fiók végleges törlése.


A 2 nem ugyanaz.


Én felfüggesztettem a régi facebookom, hogy nem találtam hasznosnak a facebook szolgáltatásait már 2014-ben és még nem törlődött, csak függesztett inaktívált állapotban van.


Csak akkor törlődik a fiókja, ha nem a felfüggesztés van kiválasztva, hanem a fiók végleges törlése, ami 30 nap után örökre törli a fiókodat.

2021. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14.
2021. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2021. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Részvétem, szerintem nem tűnik el, nem lesz törölve a fiókja.
2021. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!