Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi is a teendőm, ha nem...

Mi is a teendőm, ha nem kaptam meg 8napon belül a védettségi kártya? Láttam, hogy volt fent egy elektronikusan kitölthető űrlap, de eltűnt, valaki belinkelné? Az oldalukon csak személyesen vagy telefonon verzió van az ügyintézésből.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem kell időpontfoglalás a kormányablakoknál a védettségi kártyával kapcsolatban, míg mással kapcsolatban igen.
2021. máj. 13. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd kuldik. Nem mindenkinek jon meg azonnal. Anyumnak 3-4 het volt. Nekem 2.
2021. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

8 map az elkészülés, + utána a kézbesítés. Simán benne van, hogy majd 1 hónap múlva érkezik meg.

Ha van ügyfélkapud, akkor azon keresztül tudsz ügybejelentőt indítani és utánanéznek, hogy mi lett az igazolvánnyal. Ha nincs, akkor személyesen bármelyik kormányablakban tudod ezt benyújtani, és erre az ügykörre nem szükséges az időpontfoglalás.

2021. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van ügyfélkapum, de nem találom, hogy hol van ez az ügybejelentő. Az elektronikusan kitölthető űrlap eltűnt, csak személyes és telefonos lehetőséget ajánl fel. Vélemény?
2021. máj. 13. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Mit velemeny? Majd kuldik. Automatikusan. Mit nem ertesz? Nem kell ugyfelkapun semmit sem csinalni. Kuldik es kesz.
2021. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy küldik, viszont olvastam, hogy sok esetben nem érkezett meg a kártya és utána kellett járni. Mit nem értesz?
2021. máj. 13. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Várni tovább.
2021. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy sok esetben nem rögzítették az oltást, így nem küldték a védettségit. Láttam, hogy volt fent egy elektronikusan kitölthető űrlap, de eltűnt, valaki belinkelné? Az oldalukon csak személyesen vagy telefonon verzió van az ügyintézésből. Vélemény?
2021. máj. 13. 14:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Gulyás is mondta, hogy még sokan vannak, akik nem kapták meg valamiért. Ezért is jogos, amit kérdezek. Vki? Vélemény?
2021. máj. 13. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Vélemény? Várj....
2021. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, valóban valamiért leszedték az elektronikus lehetőséget. Hát passz. Kérdezd meg a 1818-at. Lehet valami folyamatváltozás lett, aztán azért döntöttek így.
2021. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!