Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha sok...

Mit lehet tenni, ha sok híroldal lehozta hírként az autóbalesetben elhunyt férjemet?

Figyelt kérdés

Pár hete történt, hogy egy autóbalesetben elhunyt a férjem. Éjjel 3-kor hívtak, hogy ha tudok menjek be a kórházba elbúcsúzni, mert viszik a hűtőházba.

Másnap összetörten próbálok valami boldogságot vinni az életembe és látom, hogy rengeteg híroldalon van fent a baleset képekkel, és olyan szövegekkel amiket én nem is mondtam.


Annyira gyűlölöm, hogy a hírhajhász oldalak felkavarják az meberek életét, nem hagyják nyugodni a családot. Hogy merészelnek ebből hírt csinálni az engedélyem nélkül? Miért hír ez? Miért hír, hogy fotózgatják a véres autót majd kitakarva kiteszik az internetre? Ott egy ember meghalt! Mire képesek a pillanatnyi szenzációért. Gyűlölöm az egész újságíró bandát!!!


Rengetegszer jeleztem, hogy töröljék, mint közvetlen hozzátartozó. Jelezte a lányom is, a párja is, de semmi. Egyszer kaptunk egy választ, hogy ebbe nincs balaszólásunk. Hát megáll az ész. A MI GYÁSZUNKBA? Hogy ne lenne! Akkor teszi ezt közzé bárki amikor én arra engedélyt adok. magyarán SOHA!


2021. jún. 17. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg egy ideig ne nézd a híreket.
2021. jún. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Először is részvétem.

A média manapság a társadalom mételye, ha megnézed az utóbbi években bármi rossz történt a média még rosszabbá tette az álhírekkel. Én sz.rrá perelném őket (a szádba adott szövegekért minimum). Őrizzetek meg minden beszélgetést (dátummal együtt) ami lement köztetek és az ilyen oldalak között és keressetek ügyvédet.

2021. jún. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Részvétem.


Ügyvéd, per?

2021. jún. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%
Nagyon sajnálom, részvétem.
2021. jún. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

nyilván amíg másokkal történt ez, addig te is nézegetted azért tolja a net az arcodba. Szóval azért, mert hír, nem kell pálcát törni senki feje felett.

A kitakarás kapcsán megint nincs mit ugrálni.

Ha viszont olyan cikket hoznak le, amiben téged idéznek, de nem is nyilatkoztál, akkor élhetsz jogorvoslattal. Beszélj egy ügyvéddel, de kétlem, hogy pont erre kellene energiát fordítani ilyen helyzetben

2021. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%

07:24 ritka nagy paraszt vagy, bár itt a gyk-n ez nem meglepő.

Érzelmi intelligenciád valahol a - végtelen körül van.


Perelni lehet, egy jó ügyvéddel, bár szerintem inkább leveszik az oldalukról, minthogy fizessenek bármennyit is. :(

2021. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os kedves: Nem kell fizetni semmit. Kártérítés meg ilyenek csak a pénzmániás emberek egyik életcélja. nekem nem. visszahozza a férjem? Nem. Megszégyenítem Őt ezzel, ha pénzt nyerek az Ő halálán.

Ügyvédezgetni meg már nem fogok. Igen, tudom, hogy napi szinten hoznak le ilyen "híreket", de most, hogy legközelebbi családtagomból van szó kicsit más a helyzet. Erre már nincs energiám, inkább hagyom.


Köszönöm szépen.

2021. jún. 17. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!