Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amíg alá nem írom az új...

Amíg alá nem írom az új szerződést addig nem élnek a régi feltételei?

Figyelt kérdés

Új szerződésem lesz, rosszabb feltételekkel. Alá kell írnom, ha nem írom, kirúgnak, megmondták.

Na de még nem írtam alá, nem is írhattam, mert még meg se kaptam. Nincs mit aláírni.


Az új még nem is látott szerződés feltételeit viszont máris alkalmazták.

Nem értem: az nem úgy van, hogy van egy aláírt szerződés, és annak a feltételei lévén határozatlan idejű addig élnek míg egy új szerződés azt felül nem írja?


Az új szerződés nem írta felül mert még alá sem írtam, meg sem kaptam.

Milyen alapon érvényesítették az új feltételeket aláírás és papír nélkül?


2021. júl. 2. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bánnak veled mint egy szaros ronggyal.Mivel hagyod ezért bármit megtehetnek veled.A cég nevét írd már le.
2021. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%

"A cég nevét írd már le."


Válaszolok a kérdező helyett is. A fent leírt szitu a hazai KKV szektor 90%ában bárhol előfordulhat.

A kkv szektorban nem csaló céget max nagyítóval találsz.

2021. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En sem irtam ala egyszer ... addig az elozo szerzodes maradt ervenyben ... tudtam, hogy ki fognak rugni ezert elmentem hosszu betegallomanyba legalabb vegre tenyleg megcsinaltattam mahamon mindent ... betehallomany utan visszamentem, de 2 honapig meg nem tudtak kirugni a munkaugyi torveny szerint ... de ahogy lejart az ido, azonnal kirugtak :))) Meg kihatcoltam egy kis vegkielegitest es vegul is tok jol zartam a dolgot.
2021. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!