Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mivel büntet a nav ha kiderül...

Mivel büntet a nav ha kiderül hogy több napon keresztül bejelentés nélkül dolgoztam, de én úgy tudtam hogy napi bejelentéssel vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem kellett bevallanom éve s adóbevallásnál ez számít?

A főnököm azt mondta így egyeztünk meg, de ez nem igaz!



2021. aug. 18. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeretném jelenteni, de félek hogy nagy büntetést kapok, főleg ha a főnök ezt fogja mondani hogy én erről megjegyeztem vele,
2021. aug. 18. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Van bármilyen munkaszerződésed?

Konkrétan milyen idötartamról van szó?

2021. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt szerződésem, alkalmi bejelentést ígért. 3 hónapról, havi 10 nap kb. Soha nem kaptam semmiről papírt… mindig majd adnak… csak fizetést kaptam havonta. Ebben az évben történt
2021. aug. 18. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez olyan mintha nem is létezne

Meddig akarsz még itt dolgozni?

Feljelentheted de nem tudod bizonyítani az ellenkezőjét hogy valóban ott dolgozol

Szóval mindkét részről megy a bünti

Szerintem hagyd ott és hagyd a feljelentést is mivel te is megütheted a bokád inkább facebookon vagy valahol véleményezz hogy más ne járjon pórul

2021. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak beszélgetések ami bizonyítja hogy dolgozni hîv, meg munkatársak akikkel együtt dolgoztam.
2021. aug. 18. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelenléti ívet írtál alá?

Ellenőrizted valamilyen módon magad is, hogy bejelentett? (Ügyfélkapu, ebev)

Ha ennyire érdekelt, és bántott hónapokon át, saját magad is már le ellenőrizhetted volna meg szóvá tehetted volna korabban 😃


Amúgy igen, nehezen bizonyítható így utólag, ami annyira nem a te bajod

A bejelentés a foglalkozató közelessége és feladata, nem a tiéd. Ha fekete foglalkoztatáson kapják a vállalkozást, az ő sara nem a tied. Ne szólj sehova. Megkaptad a fizetést korrekten,abba oké volt, ennyi. Tekintsd úgy hogy kaptál kis plusz pénzt így azt slussz. Senkit se fog érdekelni.

Max ha ennyire zavar a bejelentés nélküli foglalkoztatás akkor innentől ne ehhez menj dolgozni hanem máshova

2021. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pénzük jó volt??! Most meg felnyomnád őket?! Szarházi,remélem jól elvernek!!
2022. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!