Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ennek később valami...

Lehet ennek később valami komolyabb következménye?

Figyelt kérdés

A mai napon a postás a szüleim számára elsőbbségi levelet hozott, amit a munkahelyi távollétük miatt én vettem át, majd amikor kérte a személyi azonosítómat, hirtelen valamiért az előző igazolványomét mondtam fejből, de csak akkor jutott ez eszembe mikor már elment.


Kérdés hogyha kiderülne hogy nem egyezik az általam bemondott azzal ami most van, akkor ebből lehet még büntetőügy, melyben akár el is ítélnek? A sok tanulmányi kötelezettség miatt kissé szét vagyok mostanában esve agyilag és lám ez lett belőle...



2021. dec. 2. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? A kutyát nem érdekli, ha a szüleid nem csinálnak belőle ügyet. Felénk ilyen esetben, a postás firkant oda valamit.
2021. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Volt, h találomra mondtam be vmi számot, azt jóvan. Jelentéktelen leveleknél nem számít.
2021. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy:)) Ne izgulj ezen, a büdös életben többet arra a papírra senki nem fog ránézni, nemhogy igazolványszámot ellenőrizni.
2021. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tudnád milyen illegális, büntetendő dolgokat csinálnak a postások (tisztelet a kivételnek), fel sem tettem volna ezt a kérdést 🤣🤣
2021. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!