Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni az LMBTQ+ ellen?

Mit tudok tenni az LMBTQ+ ellen?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és nagyon nem szeretem ezt a szervezetet baloldali létemre mit lehet teni ellen hogy ne legyen ekkora befolyása vagy valami mert a propagandájuk minden honan ömlenek lasan már(külföld nem érdekel csak a belföld)?

2021. dec. 14. 19:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Kapcsold le az internetet. Hány ilyennel találkozol a mindennapi életed során?
2021. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Eléggel ahoz ,hogy zavarjon de mivel nem értek velük egyet valamit tenni is akarok ellenük a legalitás keretein belül
2021. dec. 14. 19:53
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, én alig találkozok ilyen jellegű propagandával, ellentétben a fideszes gyűlöletkampánnyal, amit mindenhol az arcomba tolnak...
2021. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%
Amíg meg nem jelent a fidesz propagandájában addig még ezzel a rövidítéssel sem találkoztam, nem hogy a "szervezettel" vagy annak hatásával. Pedig megfordultam néhány nyugat-európai országban..
2021. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Mostanában felkapott ez tény de az a kérdés még mindig hogy mit tehetek ellenük?
2021. dec. 14. 19:56
 6/46 anonim ***** válasza:
12%

Keményen tolják a dolgot.

Tegnap a spektrum home csatornán egy házcsere egy hétig szegény gazdag, cseréltek házat és heti pénzkosztot. Szegény család: apa,anya,fiú,lány. Heti 550€. Másik két férfi. Heti 4490! €

Aztán édesemnek szólították egymást, és kétszer szájoncsókolták egymást.


A másik régebben láttam, házfelújítás volt. Két férfi.


Sehol sincsenek a nő-nő, csak ezeket propagálják!

2021. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kezeltesd magad...
2021. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
53%

#6

"A másik régebben láttam, házfelújítás volt. Két férfi."

Csak nem a Scott fivérekkel van bajod? 🤣🤣

2021. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%

Tessék, bemásolok ide egy mai választ:


"Az elnevezés ezen szexuális és nemi rétegek összefoglaló megjelölésére használatos."

Vagy ha mégis "szervezet", meg tudnád mondani, hogy hol, melyik országban van a székhelyük, ki a vezetőjük, hogyan lehet közéjük felvételt nyerni, mennyi időközönként tartanak találkozók, van-e a szervezeten belül hierarchikus rend, mikor jött létre, mi közük a politikához, melyik párthoz köthetők, mi a programjuk, hogyan tervezik egy esetleges választás megnyerése után megvalósítani a programjukat, van-e tagdíj, tagja-e valamelyik hírességünk, Magyarországon van-e kirendeltségük?

2021. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

#9

[link]

A mozgalomról beszélek ha észre veszed szinte mindig mozgalom ként hivatkoznak rájuk

2021. dec. 14. 22:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!