Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bizonyítékhiányban kaphattam...

Bizonyítékhiányban kaphattam keveset?

Figyelt kérdés

Adott egy büntetett előéletű ember, aki rablás t és lopást követett el, ami halmazatban 2-10 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Végig tagadás és az elsőfok mégis 2 év 3 hónapra ítélte.


Az ügyész kevesellte é súlyosításért fellebbezett.


Valószínűleg azért adott ilyen csekély büntetést elsőfokon a bíró, mert egyszerűen nincs konkrét bizonyíték és inkább elítéli mint felmenti?


Rólam van szó.



2022. jan. 13. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rá vagy állva a GYIKre Levi, azaz Gyula.

Azért az csak tudod, hogy pontosan milyen bizonyíték van ellened, ha már született ítélet, nem?

2022. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ma szaadultam, mert egy másik ügyben 8 és fél hónapot előzetesben voltam és újra minden a régi és kérdéseket teszek fel, amire ÉRTELMES választ várok.
2022. jan. 13. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok veled vitatkozni, de ha még te se tudod, hogy mi a bizonyíték ellened (márpedig kellene tudnod), akkor majd nyilván az itteni felhasználók fogják megmondani neked a tutit. Találgatni nyilván lehet. További jó szórakozást!
2022. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egész nyáron itt vergődtél, az előzetesből gyakoriztál?
2022. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bizonyíték nincs ellened Levike, dőlj hátra, szarj bele mindenbe. Végül is nem vagy visszaeső.
2022. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem hiszem el, hogy ma szabadultál...
2022. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arról beszélj Levike, milyen volt vallási közösség terméből lopni! Mire költötted a pénz? [link]

Remélem mész újra a sittre, és ezúttal nem egyszemélyes zárkába, ahol szegény Levike nagyon rosszul érezte magát.

2022. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Levike, azért kaptál keveset, mert meghágtad az ügyésznőt.
2022. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Muszlimok, Iszlámo vallásúaktól, akik Allahot imádják. Tudod az a fura vallás.


Én viszont nem szektás vallású vagyok, hanem református. Elmondtam a börtönlelkésznek, hogy kiktl loptam. Azt mondta, hogy csoda, hogy megengedik Magyarországon, hogy ez a vallás menjen.

2022. jan. 14. 02:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már sokat ittál, inkább feküdj le! Majd Isten előtt elszámolsz a bűneiddel.
2022. jan. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!