Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem-e az exem mert...

Feljelenthetem-e az exem mert dolgokat terjeszt rólam?

Figyelt kérdés

Itt most nem olyan dolgokról van szó, hogy "nem azt vettem neki szülinapjára amit szeretett volna így rossz barát vagyok brühü". Olyanokra gondolok, hogy próbál pszichopatának, szochiopatának, egyéb orvosi/kriminális eseteknek beállítani ismerősei(nk) körében. Az, hogy konkrét eröszaktevést terjeszt-e rólam az még nem jutott el hozzám, ahogy az előbbieknek, ennek sincs semmi alapja. Azért ha ez kijut a simp köreiből akkor annak én következményeit láthatom évek múlva.


Tudom, never stick it into crazy, leállni nem fog mivel elég életvitelszerűen próbálja maga alá kategorizálni az embereket csak hogy többnek érezhesse magát és szeretnék ez ellen tenni.



2022. jan. 27. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenheted, nyilván.
2022. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Úgy sem mered 🤣
2022. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valentino BROssi ***** válasza:
2022. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!