Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lesz büntetőjogi következménye...

Lesz büntetőjogi következménye annak ha megpróbálod meglátogatni a Russia Today-t ?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk a Russia Today nem olyan rég ( legalábbis elvileg : [link] ) elérhetetlenné vált az EU területén belül ( [link] ) viszont arról még nem láttam semmilyen hírt hogy most csak szimpla blokkolásról lenne szó , vagy esetleg bűntettnek fog minősülni az hogy egyáltalán meg fogod próbálni látogatni a Russia Today-t ...


Tehát szerintetek mennyi esélye lenne annak hogy ( pl ) másnap rám rugná az ajtót a rendőrség ha tegyük fel most megpróbálnám meglátogatni azt az oldalt ?



#Európai Unió #orosz-ukrán konfliktus #orosz sajtó #orosz ellenes szankciók #Európai Uniós szankciók
2022. márc. 3. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nulla. Ha ennyire komolytalan kérdést teszel fel, akkor vagy teljesen tájékozatlan vagy, vagy szimpla troll.
2022. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg kezd mindenkinek elmenni az esze.
2022. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Én csak ott tájékozódom mert az orosz oldalak a leghitelesebbek.

Nálunk is bulvár szintre süllyedt a tájékoztatás az ukrán helyzetről,az a cél hogy minél érdekesebbet írjanak, nem pedig az hogy hitelesen tájékoztassanak.

2022. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze, holnap már guantanamo-ból küldöd a képeslapot...
2022. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát én most mindenkit jól pontoztam , mert úgysem nagyon szoktam lepontozni , de nem értem hogy miért kell ennyire negatívan reagálni ...


Mondjuk az tényleg igaz hogy nem jellemző egyik EU-s országra sem az hogy ilyesmiért bebörtönöznének embereket , de attól még szerintem azt el kell ismerni hogy eléggé furcsa és bizonytalan időket élünk ...


Ám végülis kösz a válaszokat !

2022. márc. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!