Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnap az M3as autópályán...

Tegnap az M3as autópályán majdnem tömegkarambolt okozott egy ukrán rendszámos autó. Foglalkoznak-e ezzel ha feljelentem?

Figyelt kérdés

Konkrétan a belső sávban mentek.

Aki előtte volt a belső sávban még belljebbrol próbálta előzni kanyarban. Az pedig a külső sávban lévőt tolta egyre inkább a kamionra aki épp le akart menni a pályáról. Magyarul 2 sávban volt 3 autó, majdnem baleset lett a vége.


Foglalkoznának ilyennel?


2022. márc. 17. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
El nem tudom képzelni, mi indított téged arra, hogy kiírd ezt a kérdést. El nem tudom képzelni, milyen erkölcseid vannak, hogy fontosnak érezted ezt a valamit.
2022. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha van róla videod ja
2022. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Foglalkoznak-e most a háború miatt ilyennel, vagy nem?

Mindenképp szeretném feljelenteni.


Az hogy menekül nem azt jelenti hogy kedve szerint akár én vagy családom veszélybe sodorhatja...

2022. márc. 17. 15:55
 4/22 A kérdező kommentje:

Konkrétan olyan veszélyes manőver volt, hogy ha valaki egymásnak megy és megpördül olyan végkimenetelű tömeg karambol lett volna, hogy páran biztosan ott maradunk...


Engem nem érdekel mi elől fut, ahogy az sem érdekel mennyire szar nekik. Az meg főként nem érdekel hogy a halál elől futnak..

Mert ilyet csinál..

2022. márc. 17. 15:57
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nyilván köteles betartani a közlekedési szabályokat mindenki.
2022. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
6 Az én családom nem fogja megölni holmi idegen, akin még segítettünk is.. te vagy a valódi szardarab. Neked valószínűleg életed sincs, nemhogy családod.
2022. márc. 17. 16:05
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az is lehet, közúti kamerafelvétel segítségével meg tudják találni, még ha te nem is vetted fel.
2022. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
8 van fedélzeti.. kimentettem laptopra.
2022. márc. 17. 16:07
 9/22 A kérdező kommentje:

10# szóval a törvény nem vonatkozik az ilyen szardarabokra mknt te?

Tudom melyik szardarab vagy az oldalon. Máshol meg írod az oroszpárti faxságaid tee szardarav

2022. márc. 17. 16:09
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

Tehat nem tortent semmi, leirod hogy ukran ember micsoda egy szar.


Ennyi a mondanivalod?

2022. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!