Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez megtörténhet vagy ez...

Ez megtörténhet vagy ez abszolút a paranoiám?

Figyelt kérdés
Tegyük fel. Én lefekszek 1 éjszakás kalandból egy lánnyal. És ő másnap azt kamuzza, hogy én megerőszakoltam. Akkor t én ezt sehogy nem tudnám bizonyítani, hogy nem erőszakoltam meg? Kb 2 hónapja ezért nem merek eljárni bulizni, csajozni. Betegesen ettől rettegek. Esetleg ha kicsit csavarok a dolgon és messengeren nyíltan megkérdezem tőle, hogy megengedné-e, hogy lefeküdjünk és azt írja, hogy igen. Akkor az bizonyíték lenne? Sose történt velem egyszer se ilyen de ettől parázok.
2022. júl. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Gondolj abba bele hány ilyen eset történt Magyarországon.

Sok egyébként.



És ebből a sokból hány férfi került ki bűnösként? Szinte nulla.

Pont azért, mert nehéz bizonyítani. És mindenki tudja hogy gyakoriak az ilyen hamis vádak, szinte mindennaposak.


Munkahelyemen is volt ilyen eset idén. Még a hírekben is benne volt. Semmi se lett belőle, a végén még a nő került pszichiátriára, mert valami nem volt okés a toronyban.

2022. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nos, egyyzerű: normális értékrendű ember, akár férfi, akar nő, nem megy bele egy éjszakásba. Az erkölcsi alapokkal kellene kezdeni, és nem merülnének fel ilyen problémák.
2022. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez jó kérdés, én úgy tudom, hogy azért mítóó ide vagy oda, a bírósági eljárás alapvetően még mindig úgy működik, hogy bűncselekményt kell tudni bebizonyítani, nem az ellenkezőjét.


Egy erőszak esetén meg azért csak vannak valamiféle külsérelmi nyomok, ahogy lefogod, stb.


Ha ilyen nincs, de mondjuk azt állítja a csaj, hogy magatehetetlen részeg volt, ezért nincsenek rajta ilyen nyomok, akkor arra meg ott van a poligráfos vizsgálat.

Rákötnek téged is meg őt is, hogy mi történt az éjszaka, és ha kiderül, hogy te igazad mondasz, ő meg hazudik, akkor hopp, már ott is egy hamis vád bűncselekménye a nyakában, ami azért nem egy piti kategória, konkrétan mivel eljárás indult a hamisan megvádolt személy ellen(ellened), ezért már minimum 1 évet ülnie kell, nincs lehetőség a felfüggőre.

2022. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Azért röhej, hogy még mindig itt tartunk, hogy mítóó meg hogy attól rettegjen vki h hamisan vádolják.

Szerenecsére ez csak a gyakoris nagyhangú szakértők szintje.

A nemi erőszakkal kapcsolatos eljárásról láthatóan egyikőtöknek cincs fogalma, csak hiedelmei.

2022. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd mire gondolsz? Szóval nem lehetne rám hazudni, hogy én megerőszakoltam volna bárkit is?
2022. júl. 1. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Keress normalis kapcsolatot,nem kell egy ejszakas ismerkedes utan szexelgetni ossze vissza.

Inkabb mashova dugd a faxod minthogy sz,ar vege legyen

Akar gyerek is lehet belőle, vagy erre nem gondoltál?

2022. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha feljelentést tesz, nőgyógyászati vizsgálat kell, mert az erőszakos behatolásnak bizony nyoma van.

A durva szexnek is, mondjuk....


Az, hogy messenger üzenetben beleegyezik, semmit nem bizonyít az ég világon.

Megírja, hogy akarja, de meggondolja magát, máris erőszak.

Egyébként meg ha azt írod egy csajnak, hogy "dugunk?" valószínűleg úgy lelombozod, hogy nem lesz semmi. Sem erőszak, sem kölcsönös vonzalmon alapuló aktus.

2022. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!