Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valami törvény? Édesanyám a...

Valami törvény? Édesanyám a villanyszámlát a éllettársa nevén fizette, de a ház már az Ő nevén van, csak még ezt nem tudtuk elrendezni. Most az elszámolás is az Ő nevére jön ki, és a férfi kapja vissza a megtakaritott pénzt.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:10
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok ügyvéd, de ha nagyobb összegröl van szó, lehet h érdemes lenne tanácsadáshoz fordulni. Én mielöbb átiratnám az én nevemre, hogy ne legyen ezután gubanc.
2010. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik áraszolgáltatóhoz tartoztok, de azt tudom, hogy a helyi kirendeltségen az istennek sem intézkednek. Elég egy telefon a központi ügyfélszolgálathoz, és egy héten belül a neveteken van a villanyóra. Azt hiszem azt godoltátok, hogy áraszolgáltató látnok, és tud a változásokról. Sajnos az éleetárs kapja a visszatérítést, mert az Ő neve szerepel a számlázási nyilvántartásban. Semmilyen jogon nem tudjátok viszzakövetelni. Lépjetek minél előbb az átiratással,mert megint így jártok.
2010. szept. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szlovákiaban élunk, nemtudom, hogy nálatok ez , hogy megy de itt felhatalmazás kell a volt élettárstol, az átiratásra..
2010. szept. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!