Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 30 as pasi lehet e eggyütt...

Bea kérdése:

Egy 30 as pasi lehet e eggyütt egy lànyal aki még nem töltötte be a 16 ot?Úgy értem élhetnek e együtt? A hugomrol van szó szeretik egymàst,anyànk tiltja.Én is elmenekültem othonrol 17 évesen és neki is jobb lenne.A kérdésre kérnék segitséget.

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 20:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim válasza:
15%
Igen. De 18 eves koraig a szulo parancsa szent es serthetetlen (torvenyileg), vagy mas megoldasokhoz kell folyamodni.
2022. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
42%
Anyukátok tiltja? Nem is csodálom, én is tiltanáma lányomat egy pedofiltól :D.
2022. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
32%
2-eske elomondanád mi ebben a pedofilia?
2022. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
76%

Szülői beleegyezés nélkül nem.

Megoldás, ha a gyámügy nagykorúsítja, de ehhez nyomós okok kellenek.

2022. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
97%
Anyuka felel érte, így amíg be nem tölti a 18-at, addig nem költözhet el anyuka beleegyezése nélkül. Ha meg megengedné, és a kislánnyal történne valami, akkor az anyuka lenne érte a felelős.
2022. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
77%
3as szerinted nem pedofil az akinek már családos embernek kéne lennie 30 évesen erre a középiskolában keres kis lányokat? Nem tudom magyar vagyok nálunk ez nem szokás
2022. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Kiegészitésként irnàm.

Hugom igaz fiatal 16 sincs.Pàrja bebizonyitotta hogy szereti.Anyànk tiltàsa jogos?? Megverni ok nélkül meg el se tudja tartani szinte akk nem jobb ha férjhezmegy?fölleg ha komoj a?dolog.

2022. júl. 21. 20:56
 8/55 anonim ***** válasza:
22%
mi az hogy kellene lennnie? sokan nem családosok még 30 évesen. ÉS Európa nagy részén 15-16 év a beleegyezési korhatár. Az állatvilágban szintén van ilyen. Nem Amerikában élsz.
2022. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
91%

Nem mehet el 16 évesen, nem élhet együtt szülői beleegyezéssel. Egyébként, ez valószínűleg nem szerelem. A húgod csak menekül, talán azt gondolja, jobb egy kapcsolat, mint otthon. Vagy azt hiszi ez szerelem.

6-os! NEM kötelező semmi! Miért kéne 30 évesen családot alapítani, ha valaki még nem akar? Sokkal rosszabb egy szar kapcsolatban tengődni évekig, meg gyereket nevelni úgy, hogy nem kész rá az ember, meg mert kell a CSOK...

A pedofil meg KISGYEREKEKRE vadászik, nem tinikre.

2022. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
44%

3-aska:

pedofil (főnév)

Szleng: Elmebeteg bűnöző felnőtt, aki kiskorúakat és gyerekeket használ alantas nemi vágyainak kielégítésére.

Itt kiemelném a kiskorút. 15 éves gyerek neked nem kiskorú? Vagy szerinted ez teljesen okés? Ember, valami, baj van a fejedben?

2022. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!