Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltörték a fiókjaimat....

Feltörték a fiókjaimat. Tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem a számítógépemre egy alkalmazást, mint kiderült, rosszindulatú volt. Az összes fiókomat megpróbálták feltörni. Először a google fiókommal próbálkoztak, de mivel a youtube csatornám bevételszerzése miatt be van kapcsolva a 2 lépcsős azonosítás, ezért nem sikerült nekik. Aztán a facebookommal próbálkoztak ahhol hirdetéseket hoztak létre (ezeket természetesen töröltem), itt megnéztem a bejelentkezett eszközöket, és mint kiderült, Ukrajnából törték fel. Az eszközt letiltottam. Majd az instagram oldalammal bekövettek 300 embert, ezeket kikövettem, majd bekapcsoltam a 2 lépcsős azonosítást. A twitter fiókomra meg kitettek 2 bejegyzést, de a twitter felfüggesztette a fiókom, így nem tudok vele jelenleg semmit se csinálni, de írtam a twitternek. Aztán most meg a többi google fiókom feltörésével is próbálkoznak. A kérdésem az lenne, hogy a rendőrségen feljelentést tehetek? És ha igen, akkor hogy intézik el, mert mint mondtam, Ukrajnából törték fel.

2022. júl. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehetsz semmit,. mivel Te magad voltál figyelmetlen.
2022. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Facebookon is van kétlépcsős hitelesítés.
2022. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen. És érdemes is.
2022. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha ukrajnából törték fel, akkor az gáz. Az ukránok most szentek, ők most bármit tesznek, csak jófiúk lehetnek, nem szabad őket bántani, mert rögtön rasszista putyinbarát leszel.
2022. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Proxyról, VPN-ről biztosan hallottál. Bárhol lehet a világon az elkövető. Én nem szoktam fiókokat lopni, de ha akarom valahová úgy jelentkezek be, mintha Dél-Koreában lennék, a következő percben úgy mintha Alaszkából interneteznék. Még ha akarnának sem tudnak utánajárni hogy pontosan ki és hol nyúlta le a fiókjaidat. Még az is lehet, hogy egy másik magyar volt, lehet, hogy a szomszédod, aki proxyzik, vagy VPNezik.
2022. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!