Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek a bolond szomszédo...

Mit tehetek a bolond szomszédommal, aki állandóan fényképez engem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor kimegyek az előkertbe dolgozni, vagy a ház elé az utcára valaimért a bolond szembeszomszédom rögtön rohan és lefényképez. Szerintem ez személyiségi jogot sért, de csak úgy tudnám bizonyítani, ha én is lefotóznám, azzal meg ugyanott lennék, mint ő. El nem tudom képzelni, hogy miért csinálja, és mit tesz a fényképekkel, de beszélni nem lehet vele értelmesen. Az önkormányzatnál is már mindenkit feljelentett az utcában, hogy miért olyan a háza előtti rész, amilyen, meg hogy rá mertek menni a kövére a háza előtt, de ott szerencsére elhajtják rendszeresen. Elmegyógyintézetben lenne a helye, de sajnos oda mi nem tudjuk bevitetni. Viszont az állandó fotózása rettentően zavar, ezért szeretnék ötleteket, hogy mit tudnék tenni ez ellen törvényesen?

2022. aug. 15. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Helyedben olyankor én is visszafotóznám:) Azt hiszem, kikerekedne a szeme.
2022. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

". El nem tudom képzelni, hogy miért csinálja"


Esetleg ha a szomszédod, akkor megkérdezhetnéd okát.

2022. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"kimegyek az előkertbe dolgozni ... szembeszomszédom"


Legközelebb nyáron a kánikulában is vegyél magadra valami ruhát ha kimész a kertbe.

Vagy a drótkerítésre tegyél pl zöld belátásgátló hálót (obi).


Vagy mondd meg neki hogy eddig ingyen fotózhatott, de ennek vége. Legközelebb már fizetnie kell.

Megkérdezted miért fotóz?

2023. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!