Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pénz vagy börtön büntetést...

Pénz vagy börtön büntetést kaphat egy személy azért mert Magyarországon helyi licensz nélküli szolgáltatónál(pl poker stars,ggpoker) szerencsejátékot folytat vagy nyert pénzt utal ki?

Figyelt kérdés

Egy fórumon azt olvastam hogy csak adózni kell ha licensz nélküli teremben játszik valaki míg pl a vegas.hu esetében nem engem terhel az adó.


Kérem egy hozzáértő felvilágosítast tudna adni pls.


2022. aug. 16. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Tekintve, hogy az országban a szerencsejáték biznisz alvilági politikusbűnözők privilégiuma, esélyesen afféle Al Capone bánásmódban részesülne. Nem nagyon szokta a maffia börtönbe rakni a vetélytársakat.
2022. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fsms ***** válasza:
0%

Max 3 év.

Btk 360. § Aki

a) tiltott szerencsejátékot rendszeresen szervez,

b) tiltott szerencsejáték rendszeres szervezéséhez helyiséget vagy eszközt bocsát rendelkezésre, vagy

c) tiltott szerencsejátékban való részvételre nagy nyilvánosság előtt felhív,

bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2022. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De én csak játszani akarok nem pedig szerencsejátékot szervezni valamint felhívni sem senkit .


Köszi a segítséget előző de amit bemásoltál az a szervezésre és felhívásra vonatkozik nem pedig arra ad választ hogy szabad akaratomból játszhatok e saját

felelősségemre mások bevonása nélkül .


Pls tudnád picit pontosítani a válaszod .

2022. aug. 16. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ennek semmi köze a kérdéshez.


Játsz nyugodtan és utalj is ki, ha van mit. Ha nem minden hónapban 10+ milliót utalsz ki, akkor a kutyát nem fogod érdekelni. Arra meg úgysincs sok esély, hogy hosszútávon 2022-ben a nulláról kezdve ekkora nyerő legyél pókerben.

2022. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha lebuknék akkor mi volna mennék a börtönbe csak az miatt mert egy olyan helyen szerencsejátékoztam aminek nincsen Magyarországi licensze?
2022. aug. 28. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy mennél börtönbe. Nincs annyi hely a börtönökben. :D
2022. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!